2733
2734
عنوان

صدای عجیب(ترسناک)

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 27 پست

تو تمام خونه ها یسری اجنه وجود داره بهشون میگن اماره مکان

که زندگیشونو میکنن و کاری به ادما ندارن

حالا اینی که گفتی شاید اماره مکان باشه شایدم نه بیشتر باید تحقیق کرد

1=2+2                                                                                 ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که:از آمدنم نبود گردون را سود*وز رفتن من جلال و جاهش نفزود*وز هیچ کسی نیز دو گوشم نشنود*کاین آمدن و رفتنم از بهر چه بود؟********  "زن "در زبان کُردی به زیباترین نحو ممکن معنا شده نه خانم است نه زنیکه نه ضعیفه نه زن *او را «آفرت» مینامند به معنای آفریننده، اینو بخاطر یه موضوعی گذاشتم ک هیچوقت از یادم نره...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خونه ماهم همینه منم فک می کردم جنه یبار بابام رفته بود رو پشت بوم دیده بود گربه ان  چند وقت ب ...

گربه کنارتم راه بره صداشو نمیشنویی چه برسه صداش از پشت بوم بیاد

اصلا گربه معروفه به بیصدا  راه رفتن 

1=2+2                                                                                 ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که:از آمدنم نبود گردون را سود*وز رفتن من جلال و جاهش نفزود*وز هیچ کسی نیز دو گوشم نشنود*کاین آمدن و رفتنم از بهر چه بود؟********  "زن "در زبان کُردی به زیباترین نحو ممکن معنا شده نه خانم است نه زنیکه نه ضعیفه نه زن *او را «آفرت» مینامند به معنای آفریننده، اینو بخاطر یه موضوعی گذاشتم ک هیچوقت از یادم نره...
تو تمام خونه ها یسری اجنه وجود داره بهشون میگن اماره مکان که زندگیشونو میکنن و کاری به ادما ندارن ...

شاید همین باشن چون از زمانی که یادمه صداشون میاد ولی خب هیچوقت اتفاقی نیوفتاده

حالا جز صدای پا من خودم چیزای دیگه هم دیده بودم برا همون میدونستم جنه 

من راستش ندیدم چیزی ولی خیلی فلج خواب پیش میاد برام یعنی همون بختک .حالا میگم شاید بخاطر اوناس

۱۸ سالمه نه اصلا ترسی ندارم 

دراین که جن وجود داره شکی نیس زمانی که درس میخوندم طبقه زیر شیروونی خونمون یادمه برای درس خوندن میرفتم اونجا حالت مخروبه طور داشت وهمیشه حدود ساعتای 2.30شب تا دقیقا 3.10 دقیقه صدای ناله وگریه ومیومد دیگه اون آخرا حتی وسایل داخل قفسه ام هم پرت میشد پایین خودمم حالات روحیم بی دلیل تغییر میکرد کلا دیگه پامو نزاشتیم اونجا 6ساله

خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است..کارم از گریه گذشته اس بدان میخندم
دراین که جن وجود داره شکی نیس زمانی که درس میخوندم طبقه زیر شیروونی خونمون یادمه برای درس خوندن میرف ...

اره قطعا هست و یادمه وقتی ۱۰_۱۲ ساله بودم خونه پدر بزرگم هر روز ساعت ۷ عصر اینا صدای گریه نوزاد میومد و دقیقا پشت خونشون یه خونه خرابه بود(روستاس)