2752
2734
عنوان

رقابت درسی فامیل🥲🤦🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 165 بازدید | 19 پست
دیونه شدی ؟ بهترین رشته رو داری  خانواده و فامیل باید افتخار کنن یه پزشک و یه پرستار تو فامیل ...

فامیل اونو از من بالاتر میدونن دیگ، مردم ایران همشون همینن، بدبختی اینه ک همشون منتظر بودن من پزشکی قبول شم، انقدر هم حسود بودن اینو از نگاهشون و چشماشون میشد قشنگ فهمید، حالا نیوردم تازه یکی دیگ ک از من بشون نزدیک تره میاره یعنی قشنگ من خاک تو سر میشم، باید جمع کنم ازین شهر برم، اون بیچاره هم به هر حال زحمت کشیده ولی لعنتی اطرافیانش مغز منو میخورن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اووو زن عموت چه غلطی مبخواد بکنه 😕

زنعموم ی پسر همسن من داره بردتش مدرسه غیرانتفاقی سالی ۶۰ فقط شهریه میده ماهی ۱۶ کلاس خصوصی پول برا کلاس فوق برنامه مدرسشم میده تازه

اگ اون قبول شه من نشم دیگ هی میشینه میگه پسرم فلانیو نمیخواد😐😐(بچه بودم بم میگفت عروسم ولی یک سلیطه ایه)

رویای پزشکی دست از سر من بر نمیداره، بعدشم تحمل فیس و افاده اینا رو ندارم

نصف نینی سایتی ها رویای دندون پزشکی دارن عزیزم کی بدش میاد پزشک بشه مهم اینه که خودت چی دوست داری اگه هم توان داری بخون یبار دیگه کنکور بده ایشالله قبول میشی چون ظرفیت ها خیلی خیلی زیاد شده و قبولی ها راحتتر

🦋خواهشا لایک نکنید تا وقتی که خودم بخوام مرسییییی🦋
2731
نصف نینی سایتی ها رویای دندون پزشکی دارن عزیزم کی بدش میاد پزشک بشه مهم اینه که خودت چی دوست داری اگ ...

با همین ظرفیتا خیلی ها قبول میشن هیچکسم نمیگه زمان من سخت تر بود