2752
2734
عنوان

کیا دلشون گرفته غم دارن ولی دارن میجنگن

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 24 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

وای بخدا دقیقا من ...

فقط حفظ ظاهر میکنم جلو خانواده و فامیل 

ازدواج دومم هم گند زدم 

فقط مجبورم سکوت کنم 

نه شرایط جدایی محدد دارم 

ن حتی قهر کردن و رفتن خونه بابا 

چون خودشون اوضاعشون افتضاحه

2731

من ،ولی ازبس خودمو قوی نشون دادم خستم ،دیگه کشش ندارم ولی مجبورم این راه رو برم،مشکلات خانواده رو دوش من سنگینی می کنه من فقط سی سالمه ولی از بچگی درد خانوادمو کشیدم 

«اللهم عجل لولیک الفرج»

امروز همسرم صبح گفت خونه و حیاطو باهم تمیز کنیم بعد بریم بیرون یک دوری بزنیم منو پسرم خونه بودیم داشتیم تمیز میکردیم اونم اومد کلید ماشینشو برداشت رفت زنگ زدم ناهار چی درست کنم گفت نمیام جای دوستامم 💔فقط یک جمعه قرار بود بهمون اهمیت بده. پسرم ک اقد گریه کرد بریم بیرون تا گرفت خوابید 😭 دارم میمیرم از غصه چقد سخته متاهل باشی و احساس تنهایی کنی 💔البته همیشه همینه ولی نمیدونم چرا هر دفعه اینکارا رو میکنه قلبم درد میکنه انگار ک بار اولشه نمیدونم چرا عادی نشده ک براش مهم نیستیم💔💔💔

خدایاشکرت🥰 الهم صل علی محمد و اله محمد و عجل الفرجهم🥰