2752
2734
عنوان

شوهرم نشسته پیشم میخوام گریه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 737 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
با شوهرم مشکلی ندارم 

آها 

خب پس به داشتن شوهرت فکر کن که عوض همه سختی ها شوهرت رو دوست داری

خیلی ها گذشته خوبی داشتن ولی الان حاضرن همه اون گذشته رو بدن ولی شوهرشون رو دوست داشته باشن 

با شوهرم مشکلی ندارم 

الان که خونه ست اصلانه گریه کن نه حرفی بزن که ناراحت بشه فیلم بزارآهنگ بزاربشینین لذت ببرولی شب خودتوخالی کن نزارتلنباربشه برات منفجربشی فرداروزجدیده بهترشروع کن 😝

پایان هدف آخرخرداد  

منم دقیقا حال توعم شوهرم خونست من چشام اشکی نمبدونم چرا منم همه ی حسای بد اومدن سراغم

سرمم داد د گفت چرا رفتی خونه مامانم ک بغلمونه داداش اینا اونجا بودن قهر با اونا میگ اونا اونجان چرا رفتی وقتیم نمیرم مادروهرم اینا میگن چرا نمیای سلام بدی 

ب خاطر چیزی ک هیچیش تقصیر من نبست اصلا اعصابم خورد شد

لطفا لطفا لطفا لایک نکنید ممنونم💙
اگر حال دارید برید بیرون، الان بهترین فصله همه‌جا سرسبز هوام عالیه

از صبح میگه بریم بیرون 

یهو حالم بد شد

تو اینستا دیدم یکی عروسیشه خواهراش رفتن جهازشو چیدن

ولی خواهرای من اصلا بامن حرف نزدن و نیومدن

گریم گرفته

برو حموم ی دل سیر گریه کن بعدم ی برنامه بریز با شوهرت برید بیرون هوات عوض شه

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

چی بهتر از اینکه الان همسرت کنارته و میخاد باهات وقت بگذرونه .غصه نخور هممون یچیزای از گذشته داریم که گاها غصه شون هجوم میاره سمتمون ...

بگذر .منم کلی خاطره بد و ناراحت کننده از گذشته دارم و خیلی از کارامو تنهایی کردم و غصه شد موند تو دلم ..

اما ول کن .مهم اینه ک خودت همیشه کنار خودت بودی ...

چطوری

برو یه بازی چیزی بیار یا شربت درست کن باهم بخورید 

حس میکنم به خاطر نزدیک بودن زمان پریود یا تو خود پریود هست این رفتار

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
از صبح میگه بریم بیرون  یهو حالم بد شد تو اینستا دیدم یکی عروسیشه خواهراش رفتن جهازشو چیدن ...

زمان میبره ولی باید کم کم این خاطرات و این غم رو کمرنگ کنی،خود من کلی ناراحتی بابت مراسم‌ های عقد تا عروسیم داشتم و دارم، خیلی چیزها در حقم اجحاف شد، خیلی کارارو نکردن، من حدودا ۵ تا ۶سال بعد عروسیم وقتی یادم می‌افتاد گریه های بدی میکردم،هنوزم وقتی میبینم یا میشنوم برای یه عروس میخوان یلدایی ببرن قلبم فشرده میشه، اما انگار زمان واقعا اونارو کمرنگ و کم اهمیت تر میکنه، و اینکه الان چیزهای قشنگتری توی زندگیم دارم که باهاشون مشغولم

2706