2733
2734
میگم به شوهرم پیام بدم بگم اگه کسی بهم چیزی گفت که خوب نبود یا دخالت کرد من چی باید بهش بگم اون وقت ...

نه پیام که نده، یروز که پیش هم بودین و حالتون خوب بود، بحثو بکش وسط بدون جنگ و گریه و غر زدن، بگو من بابت این موضوع ناراحتم، این مسئله منو اذیت میکنه و حتی گاهی از شوق و اشتیاقی که دارم برای دیدن خانوادت کم میکنه، لطفا بیا با هم این مسئله رو کنترل کنیم.

دقت کن وقتی داری موضوع رو توضیح میدی اصلا به اعضای خانوادش توهین نکنی، جوری حرف نزنی کخ بی احترامی باشه گریه و زاری هم نکن، 

اینجوری خیلی سريع تر نتیجه میگیری

من خواهرشوهروبرادرشوهرم علنا توجمع به شوهرم میگن بایدزن روکتک زداذیت کردبی احترام کرد خواروذلیل کرد رو نداد بهش. همشون تیم هستن نمیزارن هم جواب بدی جوابم بدی میریزن سرت شوهره هم بدترازاوناست ک خوشحالم میشه زنشو اذیت کنن پروبالشوبشکنن قیچی کنن.

بنظرتون میشه کاری کردوقتی توجمع اینجوری میگن؟

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو چیکار میکنی چه رفتاری نشون میدی؟

والا شوهرم نمیزاره جوابشونو بدم زندگیوواسم جهنم میکنه.اما تصمیم گرفتم دیگه جوابشونم بدم  آخه میدونی همه بامن قهرن منم باهمه قهرم سراین رفتاراشون ولی باززوری چون حیاط مشترک داریم خونه هایکجاست رفتوآمددارن باوقاحت تمام این حرفارومیزنن درصورتیکه اصلا باهم حرفی واسه گفتن نداریم حتی سلام جواب سلامم نمیدیم چجوری ب خودشون اجازه میدن کسیکه باهاشون حرف نمیزنه توروش ب شوهرش ایناروبگن  ایندفه تصمیم گرفتم بگم شمافاسدین فسادتوزندگی من نندازید قوم شوهریدکه باشید ازحداون فراترنرید به شماربطی نداره  همون قوم شوهربمونید نه فراتر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
تو چیکار میکنی چه رفتاری نشون میدی؟

نمیدونم چیکارکنم وچه رفتاری داشته باشم.درستوغلطشونمیدونم  

راهنمایی میخوام ازبقیه که اینجا گفتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا شوهرم نمیزاره جوابشونو بدم زندگیوواسم جهنم میکنه.اما تصمیم گرفتم دیگه جوابشونم بدم  آخه می ...

بهشون بگو زندگی ومسائل خانوادگی ما به شما هیچ ربطی نداره منو شوهرم میتونیم مشکلاتمون رو حل کنیم واز پس خودمون بر میایمشما حق دخالت کردن وسرک کشیدن تو زندگی مارو ندارین،به جای این که بخاین من وبرادرتون زندگی  خوبی داشته باشیم باحرفای سمیتون میخان آتیش بندازین تو زندگیمون شما چطور آدمی هستین ،زندگی مابه شما ربطی نداره  شما ربطی نداره 

نگو قوم شوهر اینجوری سوهرتو میندازی تو تیم اونا ،اینارو گفتی سعی کن باناراحتی وعصبانیت ازشون بری ،اگرم موندی چیزی گفتن منطقی بدوراز توهین جواب بده حتی اگه شوهرت آوارشد سرت کم نیارررهمونجا جواب اونم بده بگو تفصیر توعه هیچکس برازنوبچت احترام قائل نیستن اگه کسی تورو دوست داشته باشه وبراش محترم باشی قطعا برا خانوادتم احترام قائل میشن بگو فردا پسفردا خودت میبینی که که برات ههیچ ارزشب قائل نیستند