2752
2734
عنوان

دوس دارم بقیه بهم حسودی کنن..

| مشاهده متن کامل بحث + 249 بازدید | 25 پست
انگیزت در حدی نیست که بتونی کارای بزرگ انجام بدی باهاش  موفقیت دلیل محکم تر میخواد

انگیزه من واسه موفقیت خودمم فقط اون حس یه چاشنی یعنی کارت درست بوده 

جوانه میزنم به روی زخم بر تنم فقط به عشق بودنم که من زنم که من زنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ایشالا روزی برسه ما بهت حسودی کنیم🤪هرچند کار اشتباهیه پس میگم ایشالا روزی برسه که به بهترینا برسی ...

عزیزمی😂😂😂😅

ان شالا خواهرشوهرات بهت حسودی کنن😂😂

2731
ندارم🤣🤞یعنی مجردم

دیگه یه شوهری گیرت بیاد خواهرشوهرها بگن واییییی اینم خوب شانسی اورد داداش منو تور کرد😂😂😂😂

وقتی لولت بره بالا از ادما سطح پایین فاصله میگیری. انقد ادم موفق کدومشون بدبخت شدن؟

تو که تو زندگی مردم نیستی عموی من موفق و پولدار بود کارخونه ماشین و... تا زنش مریض شد ما فک میکردیم کسی چشمشون نمیکنه

تو که تو زندگی مردم نیستی عموی من موفق و پولدار بود کارخونه ماشین و... تا زنش مریض شد ما فک میکردیم ...

حالا اشکال نداره یه دعا چشم زخم میگیریم)):

دیگه یه شوهری گیرت بیاد خواهرشوهرها بگن واییییی اینم خوب شانسی اورد داداش منو تور کرد😂😂😂😂

اوففف🤣🤪

کاربری دست دو نفره 👒اگه زخمت رو درمان نکنی به کسایی زخم میزنی که نقشی توی زخمی کردنت نداشتن