2752
2734

دختر و پسری همدیگرو میخواستن بعد اصلا  خانواده دختر راضی  نبودن ولی باهم ازدواج کردن‌و پسره معتاد شد و توی جوب مرد خدا واسه هیچکی نیاره الان‌پسرش از من بزرگتره 

خدا در همین نزدیکی ست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی تا قبلش عاشق و معشوق بودن؟ 

در واقع نبودن اما رفتارای بچگانه و آتشین و گذرا زیاد داشتن 

آقا هستم آقا هستم آقا هستم                           درخواست دوستی ممنوع                               لایک نکنید کامنت نزارید زیر پستم به جز استارتر کسی ریپ نزنه لطفا😊                                    حسین دعای مستجاب مادرم                       

سلام بله اگر زندگی مدیریت نشه ،همینه،همش به خاطر اینه که زنها و مردها ازهم شناخت درستی ندارن،درحالی که اگر بلد بودن بهترین زندگی رو می‌تونستن کنار هم داشته باشن

وَقُل رَّبِّ ادخلنی مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَل لِّي مِن لَّدُنكَ سُلْطَانًا نَّصِيرًا؛ و بگو: «پروردگارا! مرا (در هر کار،) با صداقت وارد کن، و با صداقت خارج ساز! و از سوى خود، حجتى يارى‌کننده برايم قرار ده!».

پسر داییم  و زنش. چندسال باهم دوست  بودن .زمان عقدشون خیلی ادا و اطوار میومدن مخصوصا دختره. تا حدی که مدام ارزوی شهادت داشتن ، میرفتن کربلا که باهم شهید بشن.(هر دوشون مذهبی هستن به اصطلاح ) بعد سه سال بهم خیانت کردن . جدا شدن.بعد کلی جنگ و جدال

خب یکیشو تعریف کن  چجوری بودن

خوب همه دیدیم این مسایل رو و زیاده، اصلا دوست ندارم تعریف کردن این چیزا رو ،فقط میگم کاش همه بلد باشیم زندگی در کنار هم رو

وَقُل رَّبِّ ادخلنی مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَل لِّي مِن لَّدُنكَ سُلْطَانًا نَّصِيرًا؛ و بگو: «پروردگارا! مرا (در هر کار،) با صداقت وارد کن، و با صداقت خارج ساز! و از سوى خود، حجتى يارى‌کننده برايم قرار ده!».
نه کُلی نگو  میشه یکیش رو تعریف کنی  مثلا چند وقت عاشق بودن چجور اشنا شدن؟   & ...

علتی که بین اکثرشون بود 

میگفتن همو دیر شناختیم

یا وقتی شناختیم فهمیدیم طرفمون شکاکه یا دست بزن داره یا عصبیه،ازش جدا نشدیم فک کردیم اگه پیش بریم خودش درست میشه

اکثرا دوست بودن قبلش..ینی از طریق فضای مجازی..

یا تو عروسی و مراسما همو دیده بودن و فامیل دور بودن

راستش من اصلا اهل سوال پرسیدن نیستم.. مثلا ارشون نپرسیدم که داستان عاشقی و طلاقت چی بوده؟ 😂

اما از بقیه که راجبشون حرف میزنن این چیزا رو شنیدم

که زود تصمیم گرفتن و..

ازدواج مسئولیتش زیاده و فلان

پسره معتاد از اب دراومد

دختره ولخرج از اب دراومد

پسره مامان پرسته مامانشم دخالت کنه

یا چمیدونم ناتوانی جنسی داشته تا یه مدت بعد عروسی رو نشده بوده

از این چیزا شنیدم راجبشون

فقط راجب خواهر خودم میدونم دقیق ک اون هم وقتی ازدواج کرد من بچه بودم

خواهرم عشق فلفلی بود..شوهرشم خیلی دوسش داشته،حتی اقدام به خودکشی هم میکنن نجاتشون میدن،بعد از شش ماه فهمید شوهرش پارانوئید و خسیسه ولی فک کرد بعد ازدواج و بچه بیارن حل میشه

بچه اورد دیگه جاش سفت شد نتونست طلاق بگیره،خودشم ترسو بود وگرنه ما پشتش بودیم

نابود شده بنده خدا

اشناییشونم یادم نیس فک کنم دم مدرسه تو دوران دبیرستان همو دیده بودن

لایکم نکنید خوشم نمیاد🗿اگه خودم گفتم لایک کنید
 مگه ادم از اعتیاد میمیره؟ یعنی خانواده اشو راضی کرد 

بله اعتیادش زیاد شده بود .بله چون چن سال  میخواستن و عشقشون ورد زبونها بود دختره همسایه بودن‌و دختره میخواس توالت بره  مادرش باهاش میرفت ک یه موقع  پسره از اون طرف دیوار باهاش حرف نزنه 

خدا در همین نزدیکی ست
قبل ازدواج چند وقت همو میخواستن؟  

چهار پنج سال دوست بودن. خانواده ها به هم نمیخوردن. دختره خیلی پایین تر بود. پسره هم پولدار اما علاف و بیکار. نون پدر میخورد.

یکی دیگه هم دوست خواهرم بود. اونا هم به سختی به هم رسیدن. پسره واسه رسیدن به دختره چه کارا که نکرد. در حد اینکه خودمو اتیش میزنم (اصلا همین رفتارا نشون خطره ولی مردم به عشق زیاد برداشت میکنن)

ازدواج کردن، دو ماه بعد هم باردار شد. الان بالا خونه مادر شوهر زندگی میکنه. مرد سر کار نمیره. پول از پدرشوهر میگیرن. اونم بخور و نمیر میده. پسره فقط خوابه. وقتی هم بیداره یا دعوا و کتکه یا بی توجهی و کم محلی. مثل چی پشیمونه ولی نمیتونه طلاق بگیره. نمیتونه خرج خودشو و بچه اش رو تامین کنه، مجبوری مونده تو زندگی. چقد بهش گفتیم این پسره علافه. رفتارهای عاشقیش از سر روانی بودنه. ولی گوش نکرد 

2706