2733
2734
عنوان

تا حالا شده پدرتون بین دختر پسر فرق بذاره ؟ چه حالی شدید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 60 پست
تا بهش میگم میگه من شوخی می کنم تو حساسی من فرق نذاشتم

دروغن میگن

پسر با ارزش تر میبینن 

نمونش تاپیک های خانم های باردار اینجا 

منم تجربه شو داشتم  .حس اینکه بچه این خانواده نیستم و سر راهی بهم دست داد

مطمئن باش سر پیری گرفتاری دست به دامن شما میشن .اون موقعست که حرفاشونو بزنی تو روشون  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قطع رابطه نکن ولی رفت و آمد زیادی نکن

من هربار میرم کنارش میشینم دلمو می‌شکنه 

حتی توی جمع هم میگه دختر مال مردمه خوب نیس 

یا میگه من دوس‌نداشتم دختر داشته باشم دیگه خدا داد 

بخدا نمیدونی چقدر از ته دل میشکنم 

ولی همیشه حواسم بوده اه نکشم

پولی اصن مهم نیس  زبونی رفتاری که فرق میبینم قلبم درد میاد تا چند دقیقه

متاسفم منم همینطورم

ولی تا حدودی همسرم اون کمبود عاطفه از سمت پدرم رو متوجه شد و دائما سعی میکنه اون خلاء عاطفی رو برام پر کنه

و میشه گفت توی این مورد شانس باهام یار بود

بله مامانم فقط هرچی هست و برای پسراش میخواد به عروساش بیشتر بها میده تا دختراش انقد گفته و خونده تو ...

پدر منم همینجوری هست 

مامانم نه ! اما بابام خیلی سر این جریانات اذیتم کرده 

من هیچوقت نمیتونم ببخشمش 

تنها ادمی که توی زندگیم انقد دلمو شکسته و هنوز نتونستم بذارمش کنار اونه 

دلم میخواد بهش بگم من هیچی ازت نمیخوام فقط به من هیچی نگو 

متاسفانه بابای منم به شدت بین نوه های دختری و پسری فرق میذاره و عروس هاش را هم خیلی خیلی بیشتر از دامادهاش تحویل می گیره. (در حالی که بیشتر بارشون روی دوش ما دخترهاس. ) هر چقدر هم بگی فایده ای نداره. بنابراین ما دخترا همش در حال ماستمالی و مخفی کاری و... هستیم تا شوهرامون کمتر متوجه تبعیض باشن.

کنار آشیانهٔ تو آشیانه می‌کنم. فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم. کسی سوال می کند به خاطر چه زنده ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم. 
داداش ندارم🥴 ولی پدربزرگم حین تقسیم زمیناش به پدرم کمتر داد ، چون بقیه عموهام پسر داشتن پدر من دوت ...

بنظرت اینجور ادما قراره خیر ببینن تو دنیا و اخرت ؟ تاوان نمیدن ؟ 

من منکر زحمتایی که پدرم برام کشیده نمیشم 

اما نمیتونم ببخشمش

من هربار میرم کنارش میشینم دلمو می‌شکنه  حتی توی جمع هم میگه دختر مال مردمه خوب نیس  یا ...

بهش بگو اگه دختر مال مردمه پس انتظار نداشته باش جمعت کنم یه بار پدرم گفت ارث مال پسره گفتم آره دیگه موقع بد بختیا و جمع کردن پدرو مادر وظیفه دختره ولی بردن ارث و میراث وظیفه پسره من ارث نمیخوام ولی اینکه جلو شوهرم این و میگه بده

گاهی دوست دارم برگردم به عقب و بغلت کنم کاش هیچوقت اون شب کذایی نبود چیکار کنم بدون نبودت عمه 🖤😭میدونی مامانت داغونه میدونی من تنها شدم میدونی رفیقم بودی رامینم کجایی عمه💔میشه براش فاتحه بخونین و صلوات بفرستبن
من جای شما نیستم عزیزم و آدم تا توی شرایط نباشه نمتونه نظر بده ولی حسی که الان دارم اگه پدرم همچبن ح ...

چه‌کار کنم ، مامانم 

تا یچیزی میگم سریع گارد میگیرن میگن تو‌دل مارو شکستی و تو فلانی و‌ 

درحالی که رفتارای خودشونو نمیبینن 

من اگر خار به انگشتشون بره ناراحت میشم اما اونا هی میگن دختر پدر و مادرو نگه نمیداره میره مارو‌ میذاره سرای سالمندان 

میگه فقط دنبال ارث هستن دخترها

تاپیک فرق گذاشتن بین بچه های من رو بخون...

من یک بسیجی ام✌ فقط حیدر امیرالمومنین است💖 از اول اومدم تکی تو کار ساختم من کارمو تنها✌شیعه علی بن ابیطالبم🌱جانم فدای رهبر✌ حاج قاسم: جمهوری اسلامی حرم است... ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم🤍السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)🧡فقط یه دلداده واقعی میفهمه لحظه شماری برای ماه محرم و هیئت رفتن چه حسی داره💜
خب حقیقتــا پســر از نظر مالی به ساپورت بیشتـری احتیاج دارـه.قرار هست تشکیل خانواده بـده و یک خانواد ...

ولی پدر من میگه پسر خودش میتونه کار کنه پول در بیاره و دختر بیشتر نیاز داره 

راستی اینجا خیلی عجیبه اگه بگی خانواده به پسر کمک نمیکنن میگید وظیفه ای ندارن

اگه بگی فقط به پسر کمک میکنن میگید چون خرج زن و بچه میده

کلا آدم میمونه چی بگه 😅 

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
پدر منم همینجوری هست  مامانم نه ! اما بابام خیلی سر این جریانات اذیتم کرده  من هیچوقت نم ...

میفهمم عزیزم من بارها به خودم قول دادم دیگه نرم دیگه زنگ نزنم بهشون دیگه کاراشونا نکنم ولی افسوس که بعضی وقتا بچه ها از پدرمادر خیلی مهربون تر میشن

الهی گاهی نگاهی 
خب حقیقتــا پســر از نظر مالی به ساپورت بیشتـری احتیاج دارـه.قرار هست تشکیل خانواده بـده و یک خانواد ...

چه ربطی داره ؟ ساپورت کنه 

ادم نباید بین بچه هاش فرق بذاره 

من ازش توقعی ندارم که کمک مالی کنه فقط توقع دارم توی رفتار و گفتارش حداقل تظاهر کنه بین ما فرق نمیذاره 

بنظرت اینجور ادما قراره خیر ببینن تو دنیا و اخرت ؟ تاوان نمیدن ؟  من منکر زحمتایی که پدرم برام ...

نمیدونم راستش..

راضی نیستم تاوان بدن ، بهرحال با این تفکرات بزرگ شدن و ۷۰ سال باهاش زندگی کردن.. قابل تغییر هم نیستن تو این سن ، فقط میشه ارتباط رو کم کرد با کسی که ارزشتون رو‌نمیدونه.

ولی خب برای شما چون پدرتونه مسئله یکم فرق داره

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
2706