2752
2734
طلا برای سرمایه گذاری عالیه ، از ده سال پیش تا الان قیمتش سی و هفت برابر شده، من برای آینده پسرم میخ ...

اینو قبول دارم، ولی میگی حسرتش به دلم میمونه؛ ببین صادق باش، علاقه مندی

پس انداز جای خودش خرج برای خودتونم جای خودش؛ خودتون باید نیازاتون اول رفع بشه

واقعا که طلاانقدر ارزش داه که بخای زور کنی شوهرتو برات بخره من نمیدونم چرا ی عده خون شوهرشونو تو شیش ...

عزیزم طلا پوشیدن واسم مهم نیست ولی من برای آینده پسرم میگم که بخره، ما اونقدر پولدار نیستیم که بتونیم در آینده برای بچه خونه بخریم اینطوری حداقل یه کمک کوچیک بهش میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

منم تازه تاپیک زدم چند روزه انقدر به فکر طلاهام افتادم چند سال پیش نود گرم فروختم واسه شوهرم که همشو به باد داد رفت تموم شد و هیچ وقت هم بفکر پس دادن که هیچ پیشکش بفکر گرفتن یک گرم طلا هم نیس

والا انقد قرعه کشی تو قرعه کشی شد نفهمیدم حق با کیه    

چند تا قرعه‌کشی خودش داشت پولشم خودش میداد وقتی برنده شد واسه خودش خرج کرد، منم یه قرعه‌کشی خودم داشتم وقتی برنده شدم واسه خودم دستبند خریدم

چندین بار بهش گفتم ولی فقط بفکر دلخوشی خودشه 

پس دیگه اعصابت رو خرد نکن شما که شاغلی ، بدون جنگ و اعصاب خرد کنی میتونی برا خودت طلا بخری به فکر باش که چطوری خودت برا خودت بخری 

منم هفته اول ازدواج طلاهامو فروختم که بتونیم خونه بخریم ،ولی هیچوقت به فکر این نبودم که جبران کنه و ...

وقتی بچه دار میشیم باید بفکر آینده اش هم باشیم دیگه ، فقط بچه دار شدن که نیست 

چند تا قرعه‌کشی خودش داشت پولشم خودش میداد وقتی برنده شد واسه خودش خرج کرد، منم یه قرعه‌کشی خودم داش ...

همین راهو ادامه بده اولویتت خودت باشه چون مردا همه شون اول میگن خودم

یه تاجی _ سرور تیمای ایران💙
عزیزم طلا پوشیدن واسم مهم نیست ولی من برای آینده پسرم میگم که بخره، ما اونقدر پولدار نیستیم که بتونی ...

حتا بچه هم ارزش نداره گلم تورابطتو با شوهرت خراب کنی اون آینده خودشو داره نمیگم پس‌انداز نکن ولی خب سعی کن الان نیاز پسرتو برطرف کنی و حالشو خوب کنی و براش خرج کنی تا آینده 

ببین خوبه وقتی حس بدی ازت میگیره بیرون ی زنوشوهریو ببینه و بگه کاش زن منم درکم میکرد یا بره ب دوستاش و اشناها تعریف کنه و بگن چقدر زنت فلانه و ولش کن اهمیت نده اونم تحت تاثیر حرفای بقیه قرار بگیره اینجوری زندگی براتون نمیمونه خب

اگر خودت کار میکنی حتما برا خودت ی پس اندازی داشته باش  من کلاً بیشتر حقوقم رو طلا میخرم برا پ ...

تصمیم گرفتم هرماه یه سکه پارسیان هرچند کم بخرم ، اگه پول بمونه خرج میشه ولی سکه رو خرج نمیکنم 

وقتی بچه دار میشیم باید بفکر آینده اش هم باشیم دیگه ، فقط بچه دار شدن که نیست 

اتفاقا باید وقتی بچه دار شد که بتونیم حال بچه رو خوب رقم بزنیم.

چه تربیتی چه مالی و اقتصادی.

آینده هر کسی به دست خودش ساخته میشه ، همونجور که شما خودتون هزینه کردین و خونه و ماشین خریدین.

ولی وقتی اقدام میکنیم به بچه دار شدن وظیفه ماست که تامین کنیم بچه رو و لازمه تامین اعصاب و روان و محیط زندگی سالم و ثبات مالیه.

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
اینو قبول دارم، ولی میگی حسرتش به دلم میمونه؛ ببین صادق باش، علاقه مندی پس انداز جای خودش خرج برای ...

خب اون موتور نیاز نداره که میخواد بخره، میتونه همین موتوری که داره رو استفاده کنه، طلا رو میشه هم بخاطر علاقه خودمون خرید هم پس انداز میشه 

حقوق من خیلی کمه اصلأ به خرج خونه و قسط نمی‌رسه ، یه قسط بیمه ام رو میدم یکی هم قرعه‌کشی خودم رو چیز ...

درسته کم هست ولی شوهرت الان خیالش راحت هست که تو خودت خرج خونه میکنی و قسط بیمه یا قرعه میدی 

چرا با سیاست جلو نمیری قبل از اینکه حقوق بگیری بشین جلوش با آرامش حرف بزن که حقوق این ماهم به هیچ جا نمیرسه خرج گرون شده دارم کم میارم و از این حرفها ،بعدم ازش بگیر برا خرج خونه البته نه با دعوا ،بلکه با سیاست که این نیست اون نیست و پول کم دارم ولی تحت هیچ شرایطی پس انداز خودت رو خرج نکن 

من یکی از سیاست هام اینه که طلا قسطی بر میدارم از ی طرف مجبورم قسط بدم و کمتر خرج کنم از ی طرف چون من ندارم خرج خونه کنم پس همسری تو خرج خونه بیشتر کمک میکنه  

2706