2752
2734
عنوان

حالم خیلی بده‌..خدا وجود داره اصلا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 94 پست
تقریبا ۱۷  نگید زوده خانواده ما رسمش اینه دختر رو زود شوهر بدن کاش این رسم مسخره رو نداشتیم هی ...

من دیگه حرفی ندارم.

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تقریبا ۱۷  نگید زوده خانواده ما رسمش اینه دختر رو زود شوهر بدن کاش این رسم مسخره رو نداشتیم هی ...

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐حقیقتا من دیگه هیچ حرفی ندارم

متاسفم واقعا

خب معلومه بچه ی ۱۷ ساله میخوای چقد خاستگار داشته باشه؟

مردم برا خودشون دغدغه میسازن خداوکیلی 

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید
2731

😳😳😳😳😳😳😳

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم

وای توروخدا دختر بیچاره سنی نداره

چرا جلوش گریه میکنین

بهش اعتماد بنفس بدین ازش تعریف کنین

یوقت خدای نکرده کار میده دستتون با اینکارا 

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن

این سنت های مسخره تا وقتی اجرا بشن باقی میمونن

و ابرویی که با ازدواج نکردن قراره بره همون بهتر که بره

شما به جای اینکه خواهرت رو تشویق به دنبال کردن اهدافش کنی میشینی باهاش گریه میکنی ؟

خدا عادله ولی ما ناعادل هستیم متاسفانه

منم هیچی ندارم همین سنو دارم دوس دارم خواستگار داشته باشم حالم خرابه رفیقام همه ازدواج کردن دلگیرم ز ...

😐خواهرم تو دیگه چرا این کارا چیه سنی نداری 

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید

یا فاطمه زهرااااا 

گور بالای رسم 

اون بچه است 

پس من که ۲۹ سالمه چی بگم؟

نکنید اینجوری.

من روان شناسم میخوای با هم صحبت کنیم.

اره خدا وجود داره منم خیلی نا امید میشم ولی میگم شاید وقتش نرسیده هنوز چون هم اخلاقم خوبه هم قیافم

مبدونی چیه ما خسته شدیم رفتیم مشهد از امام رضا خواستیم کمکمون نکرد رفتیم قم از حضرت معصومه خواستیم اونم نکرد چه قدر به خدا التماس کردیم ولی نمیبینه واقعا حس میکنم خدا مارو فراموش کرده

یه صلوات بفرس
2706