2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب باشه عزیزم بیا ۱۲و ربع باهم شروع کنیم پارت بندی ۲ساعته داشته باشیم

بنظرت تو چند ساعت میخونی و میتونی جمعش کنی؟

پارت اول۱۲:۱۵تا۲:۱۵

پارت دوم ۲:۳۰تا۴:۳۰

پارت سوم ۴:۴۵تا۶:۴۵

پارت چهارم ۷:۰۰تا۸:00(این پارت یه ساعته باشه)

پارت پنجم ۸:۳۰تا۱۰:۳۰

و تامام

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍
2731
بنظرت تو چند ساعت میخونی و میتونی جمعش کنی؟ پارت اول۱۲:۱۵تا۲:۱۵ پارت دوم ۲:۳۰تا۴:۳۰ پارت سوم ۴:۴۵ ...

خوبه؟اگه میخوای ویرایشش کن اگرم زودتر تموم کردی که چه بهتر

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍

معلم ما نمرشو تاثیر نمیده ، واسه همین تا هرجا برسم میخونم که ببندم فصلارو کامل (واسه نهایی نه شبه نهایی).

خدافظ‌همیشه‌زخم‌ِ‌بازه‌من:)           هشتِ،آبـان𝟑>    
یعنی دو ساعت میخوای بشین پای کتاب بکوب ؟ اشتباهه اشتباهه 😑😂

عزیزم من عادت دارم اینجوری بخونم اونم شب امتحان 

از مشاورمم پرسیدم گفت مشکلی نیست

نترس امتحان شبه تنهایی خیلی راحته و تاثیری هم روی نهایی ندارن تام

آره دیدیم واقعا عربی و سوالاتش رو می‌دیدی سکته میکردی اصلا شبیه کتاب نبود فعل هارو عوض کرده بود یازدهمی هارو 

🦋خواهشا لایک نکنید تا وقتی که خودم بخوام مرسییییی🦋