2752
2734
عنوان

نزدیکی زوری

| مشاهده متن کامل بحث + 714 بازدید | 31 پست
بله

برای باردار شدن مشکل ایجاد نمیکنه؟ آخه شنیدم میگن تنبلی تخمدان ناباروری داره

بانوی گلهای ماگنولیا...... لطفا آقایون هول نینی سایت درخواست ندن و درتاپیک هام شرکت نکنن امیدوارم نینی سایت یک روز از شر این موجودات کثیف راحت بشه 

1. استراحت: برای اولین گام، استراحت کافی برای بدن مفید است، به ویژه اگر درد ناشی از فعالیت‌های روزمره یا فشار زیاد بر روی سرویکس باشد.
  2. اعمال گرما یا سرداستحکام: برای تسکین درد، می‌توانید از بسته‌های گرما (مثلاً دستگاه‌های گرمایشی، دستمال گرم یا حمام گرم) یا بسته‌های سرداستحکام (مانند پتو یخ یا کیسه‌های یخ) استفاده کنید. اما مطمئن شوید که از این روش‌ها به طور صحیح استفاده می‌کنید و زمان استفاده را کنترل می‌کنید.
  3. درمان دارویی: اگر درد مداوم یا شدید است، ممکن است پزشک شما داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAIDs) مانند ایبوپروفن یا پاراستامول تجویز کند.
  4. مراجعه به پزشک: اگر درد مداوم است و به هر دلیلی ناشی از نگرانی شما، بهتر است به پزشک مراجعه کنید. آنها می‌توانند با بررسی و تشخیص دقیق، درمان مناسب را تجویز کنند.

یادآوری کنم که این توصیه‌ها تنها نقطه شروعی است و نباید به جای مشاوره پزشکی استفاده شود، بنابراین اگر درد مداوم یا شدیدی دارید، بهتر است به پزشک مراجعه کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید