2752
2734
عنوان

بیاید هرسوالی درمورد امتحان نهایی دارین بپرسین

| مشاهده متن کامل بحث + 237 بازدید | 26 پست
سوالا رو خیلی مفهومی طرح کرده بودن متوسط رو به بالا بود از کتاب بالاتر نیست از خود کتابه اما خیل ...

ممنون عزیزم

معماری رشته و کارمه. فامیلیم نیست💚سعی میکنم همسر و مادر کاملی باشم باوجود شاغل بودن.
سوالات خیلی فاجعه بود؟؟

بعضی از سوالات بله جوری که تو حوزه کل داوطلبا صداشون دراومده بود بعضی سوالات خیلی غیر قابل هضم بودن  

سلامت بهداشت با سوالات کنکور هیچ فرقی نداشت

اما سوالات اسون هم داره و حداقل ده نمره را مطمئنید که می گیرید

🦕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ما شبه نهایی عربی و فیزیک دادیم بد نبود اما واقعا سطحش عجیب بود مخصوصا عربی🥲🥲 فردا هم زیست داریم

شبه نهایی هم ما پارسال دادیم

خیلی سخت تر از نهایی بودن😅 

کلا این جوری بگم امتحانات نهایی با هرامتحان دیگه ای فرق داره ترکیبی هست از سوالات سخت و پیچیده و سوالات اسون

🦕
2731
معلممون می‌گفت کسایی بودن به امید ۱۹ ۲۰ میرفتن با ۱۲ برمیگشتن😂😂 کاش همون ی دونه کنکور بود 

دقیقا😂😂😂

وسطای امتحانا دیگه جوری بود که می گفتیم ماه ده بگیریم همین برامون کافیه ما ۲۰ نمی خوایم🤣

🦕
نه دیگه انقد برای خودتون سختش نکنید خارج از کتاب اصلا نیست اما مفهومی طرح می کنن  

چند ساعت وقت میدن؟ 

چندتا سوال میدن؟

(ببخشید عزیزم من هیچی از نهایی نمیدونم ششم که بودم برداشتن نهایی رو ،ندادیم بعد الان نهمم نهایی داریم اولین بارمه میترسم)

میگم واسه لیسنینگ زبان به نظرت باید چیکار کنم بتونم جواب بدم اصلا خوب نمیفهمم؟

راستش من خودم لیستنینگ رو گند زدم نمی دونم چطور کمکت کنم  

ولی تجربه شد که لیسنینگ نهایی های سال های قبل رو حل کن و هم چنین لیسنگینگ های دهم یازدهم و دوازدهم همه رو از الان کار کن و بلدشون باش

🦕
چند ساعت وقت میدن؟  چندتا سوال میدن؟ (ببخشید عزیزم من هیچی از نهایی نمیدونم ششم که بودم برداش ...

من یادمه ۷ میرفتیم توحوزه 

نه ونیم ۱۰ می اومدیم بیرون

بعضی امتحانات هم تا ۱۱ طول می کشید

برای هر امتحان خودشون وقت تعیین می کنن ممکنه ادبیات ۲ ساعت وقت بدن یه امتحان دیگه رو سه ساعت بعضیاشون هم یک ساعت و نیم نهایتا فرصت بدن

🦕
چند ساعت وقت میدن؟  چندتا سوال میدن؟ (ببخشید عزیزم من هیچی از نهایی نمیدونم ششم که بودم برداش ...

ولی همه امتحانات ساعت ۸ شروع می شد

ما به مراقبا التماس می کردیم یکم دیگه وقت بدن و خب دلشون رحم می اومد اجازه میدادن😅 

🦕