2752
2734

برایاسینم دعا کن شفا بگیره💔

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
برات صلوات فرستادم قشنگم  تو هم برام دعا کن شرمنده نشم 🥺

مرسی عزیزم

ایشالا شرمنده نمیشی به حق امام جواد

💕🌸

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ایشالا به حق ۱۴ معصوم خدا حاجتتو بده امام رضا برا من معجره کرده امیدوارم معجزه کنه برات

برام دعا کن منم دعات میکنم

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    
2731

برای من که مشکل نامزدم حل بشه 

برای دوستم که تصادف کرده و بچش فوت کرده برای اینکه عمل خودشو شوهرش بخیر بگذره لطفاً 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
دعات کردم دعا کن امسال کنکور قبول بشم

حتما ایشالاا با آرامش کامل بری امتحان بدی بیای

تو تلاشتو کردی میدونم درکت میکنم سخته خواهری

ولی به آخرش فکر کن😍

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

دعا گنید امسال دانشگاه فرهنگیان رشته اموزش ابتدایی قبول بشم به امید خدا 🤍

یه روزایی هست که خورشید دیر طلوع میکنه ولی بازم آسمون رو توی بهترین  لحظه روشن میکنه. نگران نباش، نوبت تو هم میرسه 🤍🌱   ️
توروخدا دعام کن قبول شم شاید مجبورشم طلاق بگیرم محتاج دست این و اون نباشم

الهی

نگران نباش خدا رو داری عزیزم بخدا معجزه میکنه دیدم که میگم

تو هم تلاشتو بکن

ایشالاااا قبول شی

دعا کن برام  شوهرم و پسرم این هفته زنگ بزنن

ایشالا زنگ میرنن و کلی خوشحال بشی بهم خبر بده هاا😍

منتظرتم

راستی ۱۲ بار نادعلی بخون حتما

2706