2752
2734
عنوان

شما باشید با پسری که ۴ ماه یه بار میبینیدش تو رابطه میمونید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

امیدوارم بتونم

میتونی عزیزم 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
 اخه خیلی خیلی ازش خوشم میاد نمیتونم دل بکنم ازش

یکی از دوستای اقواممون مهندس کشتی بود و میگفت کل کشورارو رفته بود با یک دختر مجازی و سایت همسریابی پیدا کرد ازدواج کرد یه مدت هم خانمش باهاش رفت اما بچه نداشتن

البته دختر درسش خیلی خوب بود ایران ازدواج کردن بعد یه مدت دختر آمریکا بورسیه شد و با شوهرش رفت آمریکا 

مهندس کشتی حقوقشون خیلی بالاست

یکی از دوستای اقواممون مهندس کشتی بود و میگفت کل کشورارو رفته بود با یک دختر مجازی و سایت همسریابی پ ...

اره اینم حقوقش خیلی خیلی بالاس با حقوق ۲/۳ ماهش داد ۲۰۷ خرید 

این مدرک اقیانوس پیما داره بیشتر محموله هاش کشور های عربیه 

ماهم مجازی آشنا شدیم ۲ بار همو دیدیم و متاسفانه رفت ماموریت باز تا ۱ ماه دیگه برگرده

🧘
حست بهش چیه؟ عشق و عاشقی نه وقتی باهاش تماس تصویری میگیری مثلا؟

پر از شوقمممم و واقعا از ته دلم میخاد بمونه 

من قبلا با پسرای زیادی تو ارتباط بودم و اونقدر علاقع از سمتم نبود اما این خیلی مورد توجه امه 

ولی خب این فکر خیانت و دوری سردی میاره باعث میشه حس منفی ام بگیرم

🧘
پر از شوقمممم و واقعا از ته دلم میخاد بمونه  من قبلا با پسرای زیادی تو ارتباط بودم و اونقدر عل ...

پسرایی که آدمو دوست دارن چشاشون برق میزنه هی زنگ میزنن همیشه ام تصویری 

به نظر من که بهش از حست بگو از ناراحتیت 

پسرا آی کیو رابطه اشون زیاد بالا نیس البته گاهی پسری میبینی اونقدر دلشون پاکه که به دل آدم میشینه یه موقع اونقدر مارموزش که با اداهای عاشق شون ولی ته قلب یه استرسی هست

پسرایی که آدمو دوست دارن چشاشون برق میزنه هی زنگ میزنن همیشه ام تصویری  به نظر من که بهش از حس ...

میدونید زیاد نمیتونیم صوتی و تصویری حرف بزنیم بیشتر چته اونم اخر شبا که کاری نداره ولی تو همون چت ام خیلی باهام حرف میزنه توضیحات میده 

🧘
2706