2733
2734
عنوان

خاطره واقعیم ذز زمانی که دوستم فکر کرد پدرشو من کشتم ولی....

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آتنا ۲۵ جنسیت و زدی زن 

الان میگی پسری 

گزارش میخوری تا دفعه ی آخرت باشه چه از لحاظ خاطره چه از لحاظ جنسیتی دروغ میگی 

نوعی سکوت وجود دارد، برای زمانی‌که شما به موضوع تسلط دارید ولی گوینده‌ای نادان با ژستی دانشمندگونه  پر حرفی می‌کند! و شما سخن‌گفتن را بی فایده میبینی! به ویژه که در هر سخن گفتن خطرخودنمایی، خودبرتربینی، فخرفروشی و اظهار فضل وجود دارد!فلذا به سر تکان دادنی بسنده می‌کنی و این روشِ شخصیت‌های رشدیافته می‌باشد.
2731
آتنا ۲۵ جنسیت و زدی زن  الان میگی پسری  گزارش میخوری تا دفعه ی آخرت باشه چه از لحاظ خاطر ...

تو تاپیک گفتم پسرم

بلد نیستم جنسیت عوض کنم بقران  شما بلدی یاد بده

کاربر اقا هستم
قبلا توضیح دادم این کاربری مال دوستمه تو تاپیک هم گفتم پسرم بلد نیستم چنسیت عوض کنم

پس یه کاربری دیگه بزن برای چی باید با مال دوستت بیای

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
خب دوستت اشتباه کرد دیگ مثه فیلم هندی ها باید میزدت بعد با ماشین از روت رد میشد بعد مینداختت صندوق ت ...

اشتباه نکن بابای دوستش باید بلند میشد میگفت پسرم با برادرت جنگ نکن 

من تا الان بهت نگفته بودم اما این برادرته که سالها پیش گم شده بود بعد دوباره میمرد😂😂😂

نوعی سکوت وجود دارد، برای زمانی‌که شما به موضوع تسلط دارید ولی گوینده‌ای نادان با ژستی دانشمندگونه  پر حرفی می‌کند! و شما سخن‌گفتن را بی فایده میبینی! به ویژه که در هر سخن گفتن خطرخودنمایی، خودبرتربینی، فخرفروشی و اظهار فضل وجود دارد!فلذا به سر تکان دادنی بسنده می‌کنی و این روشِ شخصیت‌های رشدیافته می‌باشد.
اشتباه نکن بابای دوستش باید بلند میشد میگفت پسرم با برادرت جنگ نکن  من تا الان بهت نگفته بودم ...

😂😂😂😂😂

میگه بهش گفتم نمیر

گفت به پسرم سلام برسون و مرد😂😂😂😂

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
😂😂😂😂😂 میگه بهش گفتم نمیر گفت به پسرم سلام برسون و مرد😂😂😂😂

نه دیگه اشتباه میکرده نمرده بیهوش شده 😂😂😂

2706