2733
2734
عنوان

از بوی خونه م حالم بد میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ۵ ماهه بازسازی و رنگ کردیم خونمونو‌ 

هنوز که هنوزه از بیرون ک  وارد خونه میشیم بو میاد🥴

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌...................مرز در عقل و جنون باریک است، کفر و ایمان چه به هم نزدیک است، عشق هم در دل ما سردرگم، مثل ویرانی و بهت مردم..
من عاشق بوی خونه نوسازم مخصوصا اگه اون خونه دیگه مال خودم باشه چقدر لذت بخشه ولی حیف هنوز به این ارز ...

زیاد اعتقاد ندارم اما امکانش هس دعایی چیزی نوشته باشن که من نتونم خونم بمونم؟ 🥺

منی که دقیقا عاشق بوی رنگ و بوی چوبم 😁 

اسپند دود کن توی خونه دارچین و پوست پرتقال بجوشون یه کارهای این شکلی بکن بو می‌ره 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
زیاد اعتقاد ندارم اما امکانش هس دعایی چیزی نوشته باشن که من نتونم خونم بمونم؟ 🥺

منم به دعا اعتقادی ندارم گلم شاید شما به این بو حساسی مثلا من بخ بوی گازوییل خیلی حساسم حالم بد میشه مخصوصا بوی مینی بوس ها

در اندک من تویی فراوان یا رب.!🤍🕊️
با مواد شوینده های خوشبو یک کم به در و دیوارهایی که میتونی تمیز کنی بکش. کابینتها وکاشی ها را هم تم ...

عزیزم اصلا همه بوها حتی شوینده ها حالمو بد میکنه باید هیچ بویی به مشامم نرسه،نمیدونم چه دردیه🥺

بوی اسپندم حالمو بد میکنه نمیدونم چه مرضی گرفتم🥺

بارداری به نظرم 🤣

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
عزیزم اصلا همه بوها حتی شوینده ها حالمو بد میکنه باید هیچ بویی به مشامم نرسه،نمیدونم چه دردیه🥺

نمیدونم

من عاشق بوی بعضی نرم کننده ها وشامپو ها ویا مایع دستشویی ها هستم.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
2706