2733
2734
عنوان

عروس هلندی خریدم، شرایط مراقبتش رو میگید

| مشاهده متن کامل بحث + 122 بازدید | 24 پست
عزیززیاد تخمه نده کبدش چرب میشه سرما دوست نیستندن تخم مرع اپز بده کلسیم بده ویتامین بده بعد جوجه با ...

ویتامین قرار بخرم و دوبار در هفته بدم

اینا شش ماهه ان

کباب_کوبیده_باریحان هستم😎.متاسفانه کاربری های پفک نمکی،بیسکوییت ماسالا و چلوکباب کوبیده رو هم از دست دادم😁✌️کی گفته من بی احساسم؟ من هر 1 ساعت احساس گشنگی میکنم! 🤭🤤😂️
۳ تا نر ۳ تا ماده

سخت نیست.چطوری نگه میداری ماده دارم ساکت آرومه.میگم ردش کنم بره

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جعفری دوست دارن سرما بخورن از ببینشون قرمز میشه حتما باید دامپزشکی ببری برنج دم کشیده بدون روغن زیاد ...

دور بینی شون قرمز بشه ینی سرما خوردن؟ 

کباب_کوبیده_باریحان هستم😎.متاسفانه کاربری های پفک نمکی،بیسکوییت ماسالا و چلوکباب کوبیده رو هم از دست دادم😁✌️کی گفته من بی احساسم؟ من هر 1 ساعت احساس گشنگی میکنم! 🤭🤤😂️
آی ننه😍 کاهو دارم میذارم براشون هنو ب من عادت ندارن بعد من از خواهرشوهرم خریدم میگه خیلی شیطونن ...

نه عزیزم هنوز عادت نکردن.برای منم هفته پیش ساکت الان قشنگ رو پام میشینه.

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان
2731
نه عزیزم هنوز عادت نکردن.برای منم هفته پیش ساکت الان قشنگ رو پام میشینه.

میترسم نتونم مراقبت کنم و بمیرن🥲

میترسم نتونم مراقبت کنم و بمیرن🥲

خیلی سخت نیست.راحته روزای اول ناراحت بودم میترسیدم.الان میاد رو پام میشینه با ما غذا میخوره تا ما شروع میکنیم میره ارزن میخوره.با ما تموم میکنه.رو پام میشینه صاحب قبلیش میگه خونه ی ما اینکارارو نمیکرد

خیلی سخت نیست.راحته روزای اول ناراحت بودم میترسیدم.الان میاد رو پام میشینه با ما غذا میخوره تا ما شر ...

آی ننه

بله عطسه می کنه بی حال میشه جلوی باد کلور نذار جاشگرم بشه باشه 

مگه جوجو عطسه داره😍