2752
2734
عنوان

دلبری کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 47 پست
این شخصیت محافظه کارانه رو مشاور برام کشف کرد. فقط گفته دور وایسا و کم تر برو جلو تا نرم نرم بتونه ب ...

چ خوب کردی ک با مشاور مشورت گرفتی ولی محافظه کار اگه باشه یکم سخت میشه یعنی تو همه چی ممکنه پیش بیاد این...

اینبار شما کمتر بگو  اصرار نکن هیجان نشون نده  خیلی سنگین و موقر بشین نمیدونم رستوران پارک کجا قرار میزارید . ببین اون صحبت میکنه ؟ چکار میکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ای کاش می گفت کادو بخر. انصافا لازم بود کلیه و قلبم رو هم بهش می دادم. نمی گه! تا می گی اتفاقا شدیدا ...

ببخشید اما نظر من اینه ک هنوز مطمئن نیست که شمارو میخواد یا نه ، برا همون میترسه هدیه بگیره ک مدیونی پیش نیاد، یا میترسه زیاد بحرفه ک وابستگی پیش نیاد ، وگرنه دختری ک عاشق بشه صرف نظر از هرچیز دیگه ای بی محابا عشق میده و عشق دریافت میکنه.

ببخشید میپرسم ظاهرتون زیبا هست؟

قد و هیکل و تیپ چطور

میشه بگی از چه لحاظ میگی فوق العاده س ؟ چه چیزهایی باعث شده این جوری بگی  دوست دارم بدونم از ...

من چندتا معیار دارم. البته چون شخصیه نمی گم. قبلی هایی که می رفتم خواستگاری مثلا از ۱۰ معیار ۸ تا رو تا ۴۰ درصد داشتن. یکی دو تا رو تا ۸۰ درصد. ایشون از ۱۰ معیار ۷ تاش رو تا ۹۵ درصد داره. دوتاش رو ۱۰۰! خودم موندم اصلا مگه می شه؟؟؟ البته علتش اینه که کلی گشتم و گشتم و گشتم و الان بعد از کلی گشتن پیدا کردم. طبیعیه که مورد خوبی پیدا کرده باشم.

2731
۱- خواستگاری رسمی چیه؟ من با خانواده رفتم اونجا. قرار شده ما دوتا صحبت کنیم تا به نتیجه برسیم. چیز د ...

خواستگاری رسمی یعنی دیگه شما ۲ تا به تفاهم رسیدین باهم صحبت کردید و میخواید رسما همه چی اوکی بشه. دیگه میری با خانواده با دسته گل و شیرینی برا بله برون تاریخ عقد وووو

بقیه چیزای ک گفتی هم حرفی توش نیست .

گفتم شما ب شدت عاقل و درست داری پیش میری

چ خوب کردی ک با مشاور مشورت گرفتی ولی محافظه کار اگه باشه یکم سخت میشه یعنی تو همه چی ممکنه پیش بیاد ...

اوکی! حالا شد. قبلا همه اش فرمون دست من بوده. الانم ایشون صحبت نمی کنه، استارت رو من باید بزنم ولی تا صحبت کرد دیگه باید بشم گوش و ببینم چیا می خواد؟!

ببخشید اما نظر من اینه ک هنوز مطمئن نیست که شمارو میخواد یا نه ، برا همون میترسه هدیه بگیره ک مدیونی ...

دقیقا دقیا دقیا همینه! همین ها رو تو حرفاش گفت! از نظر قیافه و تیپ، خانواده ام می گن در یه سطح هستید. تو به نسبت مرد بودن همونی هستی که اون به نسبت زن بودن. از نظر مالی هم پولدار نیستم ولی شرایط حداقلی رو دیگه دارم. ضمنا گفت ازت بدم نمیاد ها اما جذب جذبت هم نشدم.

اوکی! حالا شد. قبلا همه اش فرمون دست من بوده. الانم ایشون صحبت نمی کنه، استارت رو من باید بزنم ولی ت ...

آره یکم سکوت ببین چی میکنه ی ربع ۱۰ دقیقه بعدش دیدی بقول شما اونکه هیچی نمیگه ی استارت بزن با شناختی ک داری بزار حرف بزنه حرف بزنه بزار غر بزنه هرچی از شغل از اون ادمای دور و بَر ووووو شما همراهی کن  ووو. خودت گرفتی داداشم 

دقیقا دقیا دقیا همینه! همین ها رو تو حرفاش گفت! از نظر قیافه و تیپ، خانواده ام می گن در یه سطح هستید ...

بله من چون خودمم همینطور بودم دقیقا فهمیدم مشکل خانم چیه .

اما فرق من این بود ک اصلا ظاهر شوهرم ب دلم نبود ، چون خواستگاری قبلی خیلی خوشگل تر بودن، اما اخلاقشان خوب نبود، اما شوهرم اخلاقش بیست ، ولی قیافش جذاب نبود، بالاخره کلی مخ مو زد و زنش شدم ،الان ب نظرم جذاب ترین مرد دنیاست

بله من چون خودمم همینطور بودم دقیقا فهمیدم مشکل خانم چیه . اما فرق من این بود ک اصلا ظاهر شوهرم ...

فکر کنم دقیقا مشکل شما رو داره. اینم گفت که خواستگاری قبلی بیش تر به دلش نشستن اما معیار های لازم رو نداشتن. من معیاری بیش تر از اون ها اوکی هستم ولی دلی کم تر. چطور مخ بزنم؟

بله من چون خودمم همینطور بودم دقیقا فهمیدم مشکل خانم چیه . اما فرق من این بود ک اصلا ظاهر شوهرم ...

چطور مخ بزنم؟ ریز بگید. تا الان نظر همه خوب بوده. نظر شما خیلی بیش تر با چیزهایی که دیدم تطابق داشت. شوهرتون گام به گام چه کرد؟

راستی خودتون چقدر محافظه کار و خجالتی طور بودید؟

فکر کنم دقیقا مشکل شما رو داره. اینم گفت که خواستگاری قبلی بیش تر به دلش نشستن اما معیار های لازم رو ...

ببینید اول اینکه همیشه تمیز و خوش تیپ باشید ، تیپ های پیرمردی یا بیش از حد مردانه نزنید . اسپرت بپوشید، از ادکلن های مردانه غافل نشید ، اما خوش بو باشه هر عطری نه ،مثلا لالیک انکر نویر خیلی خانوما می‌پسندند

اگر هدیه ای میخرید در راستای علایق خودش باشه، مثلا ببینید چی دوس داره ، نه اون چیزی ک شما دوست دارید.

برای تشکیل زندگی خودتونو بی قرار نشون بدید ، 

مسائل جنسی فعلا مطرح نشه ، تا دلش گرم بشه بهتون بعدا‌

فقط محبت کنید ، اما سبک نباشید، مردانه محبت کنید ، حس حمایت بدید. در ماشین رو باز کنید ، خرید رفتید سنگینی ها رو شما بلند کنید ،

موقع گذشتن از خیابون ، خیلی مراقبش باشید ،

در آخر اگر همه این کارها بعد چند ماه جواب نداد ،کمی سنگین تر بشید و حمایت ها رو کم کنید ,اگر موفق شده باشید سمت تون خواهد آمد. 

من خجالتی نبودم اصلا  اما شوهرم ب دلم نبود،  برا همین راه نمی‌دادم.  ایشونم شاید مح ...

این کارهایی که گفتید رو کرد بعدش شما به واسطه همین کارها راه دادید یا چیز دیگه ای هم بود؟

قیافه و هیکل ایشون چطور بود؟

2706