2733
2734
عنوان

مامانایی که بچه هاتون میبرین کاردرمانی و گفتاردرمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 22 پست
پس مشکل تاخیر حرکتی هم داره. به داداشتون بگین حتما بفکر باشن و زودتر ببرن کاردرمان و گفتاردرمان تا خ ...

خواستم مطمئن شم که ب نظر شما هم مسئله ای هست بعد بهشون بگم

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
منم یهو ب ذهنم رسید چرا بچم حرف نمیزنه وقتی همسن و سالاش حرف میزنن کمی سرچ کردم و بردم گفتار درمان خ ...

دعا کنید مشکل جدی نباشه 

قبلا دکتر بردن ولی گفته که تا دوسال مشکلی نیس و طبیعیه

ولی بنظر من ک طبیعی نیس

ان شا الله همه بچه ها سالم و شاد باشن

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دعا کنید مشکل جدی نباشه  قبلا دکتر بردن ولی گفته که تا دوسال مشکلی نیس و طبیعیه ولی بنظر من ک ...

گفتین دوسالشه خب این بچه تا برسه به زمان مدرسش چندسال وقت داره ولی واقعا تو این ۴سال میتونه برسه به هم سن و سالاش . پدرو مادر پیر میشن تو این چندسال گفتار درمان و کاردرمانی . بخدا اعصاب فولادین میخاد هرهفته کلاس بردن و کار کردن باهاشون . مخصوصا اگه همکاری نکنن .

من تمام تمرکزم گذاشتم تا قبل ۶سالگیش عادی بشه ک مث بقیه بچه ها مدرسه بره سنجش قبولش کنه عقب نیوفته از بقیه. تو کلاس بخاطر واضح حرف نزدنش مسخرش نکنن.  

موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد* فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد
2731

سلام عزیزم من تاپیکاتون نگاه کردم که چه قدر نگران پسرتون هستید الان پسرتون بهتر شدن ؟دایره کلماتش چندتا شده پسر من یک سال و نه ماهشه و حرف نمیزنه دو سه تا کلمه بلده کلمه جدیدم یاد نمیگیره خیلی نگرانشم 

ماهی خانوممم  
سلام عزیزم من تاپیکاتون نگاه کردم که چه قدر نگران پسرتون هستید الان پسرتون بهتر شدن ؟دایره کلماتش چن ...

سلام عزیزم تا سنش زیاد نشده پیگیرش باش باهاش حرف بزن فلش کارت بگیر براش باهاش کار کن پسر منم الان پیشرفت داشته ولی ن اونطور که انتظار داشتم کلمه میگه گاها جمله هم میگه ولی درکش پایینه دیگه خسته شدم ازش

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
سلام عزیزم تا سنش زیاد نشده پیگیرش باش باهاش حرف بزن فلش کارت بگیر براش باهاش کار کن پسر منم الان پی ...

عزمزم همین که پیشرفت داشته اولیه دیگه خدا رو شکر خوب میشه نگران نباش

ماهی خانوممم  
عزمزم همین که پیشرفت داشته اولیه دیگه خدا رو شکر خوب میشه نگران نباش

فدات شم من ممنون از دلداریت

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤