2752
2734
عنوان

این‌کفشارو‌با‌چه‌استایلی‌میپوشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 570 بازدید | 48 پست
شاید سلیقه شما نیست اگه زیر ۲۰ بزار با دل خوش بپوشه

من ۳۲ سالمه از اینا ببینم حتما میخرم 😅

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه نفر فکر میکرد ایران ارث جدو آبادیشه ،بحرین و شوهر داد،یه نفرم ۸ سال تو جبهه جنگید تا ذره ای از خاک ایران دست اجنبی نیوفته ❤بهت افتخار میکنم ❤ببخش که چند سال بهت بدو بیراه گفتم و چشم و گوشم و بسته بودن ❤ببخش که کارم شده بود باور کردن دروغ هایی که به تو نسبت میدادن ❤برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🥲😂 عزیزم یه عکس میزارم ببین با این بپوشم خوب میشه یا بدد میشهه

باشه گلم بزار

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه نفر فکر میکرد ایران ارث جدو آبادیشه ،بحرین و شوهر داد،یه نفرم ۸ سال تو جبهه جنگید تا ذره ای از خاک ایران دست اجنبی نیوفته ❤بهت افتخار میکنم ❤ببخش که چند سال بهت بدو بیراه گفتم و چشم و گوشم و بسته بودن ❤ببخش که کارم شده بود باور کردن دروغ هایی که به تو نسبت میدادن ❤برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
2731

وای خیلی نازه 🌸

با استایلی که خودت گفتی واقعا ناز و خوشگل و تابستونی میشه 😍👍 منم دلم خواست امتحان کنمممم

میشه پیج کفشو برا منم بذاری ؟ 

من سپردم به خدا ، هرچه خودش می‌خواهد🌱               آقای امام حسین (ع) ؛ هَل یمکنك اَن  تعانقنی؟
وای خیلی نازه 🌸 با استایلی که خودت گفتی واقعا ناز و خوشگل و تابستونی میشه 😍👍 منم دلم خواست امتحا ...

🥹🩷

اره عزیزم حتما

فقط من اینترنتم ضعیفه اگرم فیلت‌ر شکنم وصل شد واسه شما هم توی خصوصی میفرستم

خوش باشه هرکی بدون ما خوشبحالشه(:
من نظرم اینه که ی تیشرت لانگ سرخابی و شلوار مام استایل ابی روشن بپوشم با این کفشه به استایل دخترونه ...

با شلوار نیم بگذیخی هم خوشگل میشه

یه کوچولوش میوفته رو کفش ولی به نظرم بازم قشنگه

من سپردم به خدا ، هرچه خودش می‌خواهد🌱               آقای امام حسین (ع) ؛ هَل یمکنك اَن  تعانقنی؟
🥹🩷 اره عزیزم حتما فقط من اینترنتم ضعیفه اگرم فیلت‌ر شکنم وصل شد واسه شما هم توی خصوصی میفرس ...

مرسی ازت 🥰💜🌱

با شلوار نیم بگذیخی هم خوشگل میشه یه کوچولوش میوفته رو کفش ولی به نظرم بازم قشنگه

اره اونم خیلی خوشگله میشه🥺🩷مرسی از ایدتتت

خوش باشه هرکی بدون ما خوشبحالشه(:

آره خیلی قشنگ میشه .شالتم سفید بگیر .

من عاشق رنگ سرخابی ام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره اونم خیلی خوشگله میشه🥺🩷مرسی از ایدتتت

با شلوار مام بپوش که پاپیون هاش معلوم بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چ زشته

آرامِش اَفسانَست ما زاده ی دَردیم..🕊 • ‌. ★🌙 • ★ . . ★ • . ★ . • ° ★ . ★ ° ★🌙 . ° . • ★🌙 . ★ . . • ★ . . • ° ★ . • ° ★🌙 . • ° ★ • . ★🌙 . • ° ★ . • ° • ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....
2706