2752
2734
عنوان

ازهردکتری می پرسم می گه به احتمال زیاد حامله ای حالا چیکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2292 بازدید | 80 پست
من خیلی بدبختم بلا زیاد سرم اومده بود ولی کسی تا حالا بهم نزاشته بودم دست بزنه اینم گفتم بهش اگه کم ...

چقدربیشرف بوده .عزیزم به هیچ مردی اعتمادنکن خدالعنتش کنه 

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پریودی ام منظم نیست ولی بعد رابطه دیگه اون ماه پریود نشدم نه بخدا کمر درد دل در انقدر شدید بود ش ...

خب ی بیبی چک بزن اول ببین چ خبره ولی احتمالش کمه  این ادمی ک گفتی همچین چیزی بهش بگی خودشو گمو گور میکنه تا دیر نشده بی بی بزن اگه حامله بودی ی فکری کنی 

💜تواستعاره ای هستی از تمام حس های خوب دنیا💜💞💞💞💞💞💞
2731
منظم نیست من قرص اعصاب می خورم بخاطر همین منظم نیست ولی ۱ سال بود آخر ماه می شدم همیشه

بخاطر استرسه ، اینا کجا علائم حاملگیه ، بی بی چک بگیر خودتو راحت کن 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 

ببین اگه حامله بودی مستقیم زنگ نزنی بگی حاملم،زنگ بزن بگو میخام دوباره ببینمت بعدحضوری بهش بگو که حداقل توهزینه سقط کمکت کنه تلفنی نگو

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
ببین اگه حامله بودی مستقیم زنگ نزنی بگی حاملم،زنگ بزن بگو میخام دوباره ببینمت بعدحضوری بهش بگو که حد ...

اخه اون یه شهر دیگه است بگه بیاد باهاش چیکاردارم آخه

اگه قبول نکرد بیاد چیکارکنم  

حتما شرایطش هم نداری بری آزمایش بدی یا بی بی چک بخری؟

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
اخه اون یه شهر دیگه است بگه بیاد باهاش چیکاردارم آخه اگه قبول نکرد بیاد چیکارکنم    

خداکمکت کنه عزیزم. خودت اگه تهران باشی شایدبتونی سقط کنی چون اینجا داروشناسی شاید راحت گیرت بیاد

ی تست بزن 😐

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺

من ب این حرکتی ک زدی اصلا کار ندارم 

چندوقت پیش ی تاپیکی بود استارتر میگف چطور اجازه میدین ی پسر ب شما دست بزنه و این چیزا

تقریبا ۷۰ درصد پریدن بهش و روشن فکر شدن ک ب تو ربطی نداره دوس داشته حالا از همونا سوال دارم 

در رابطه با جریان شما بازم حرفشون همونه ؟؟ ب ما ربطی نداره ؟؟

اگ شما خاهر یکی از اینا باشین بازم بهشون ربط نداره ؟؟