2752
2734
شاید یکی غرور بیش از حد داشته باشه!

با غرور بیش از حد نمیشه زندگی کرد باهاش پیرت میکنه....

اگه به خاطر عشقش غرورشو زیر ما بزاره اون موقع میگیم واقعا عاشقه

بنظرم

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟
شاید یکی غرور بیش از حد داشته باشه!

مردی که دوستت داشته باشه غرور واسش معنایی نداره، منم زیاد با این چیزا خودمو گول زدم عزیزم، تهش همونیه که خودمون میدونیم، ما دخترا خیالپردازی زیاد میکنیم

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مردی که دوستت داشته باشه غرور واسش معنایی نداره، منم زیاد با این چیزا خودمو گول زدم عزیزم، تهش همونی ...

دقیقا

مردی ک دوستت داره مغرور ترین هم باشه بخاطر تو غرورشو زیر پا میزاره میاد جلو

دقیقا مردی ک دوستت داره مغرور ترین هم باشه بخاطر تو غرورشو زیر پا میزاره میاد جلو

آره تازه اگر مغرور باشه، ممکنه اصلا بحث غرورش نباشه، پسرای الان که دنبال ازدواج نیستن میخوان هر روزی با یکی باشن تنوع بهشون مزه داده، 

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
2731
آره تازه اگر مغرور باشه، ممکنه اصلا بحث غرورش نباشه، پسرای الان که دنبال ازدواج نیستن میخوان هر روزی ...

دقیقا خیلی تنوع طلبن حتی اونی ک سرش قسم میخورن دخترا. میگن فلانی عااااشقمه. همون هم مثل اب خوردن خیانت میکنه بخاطر تنوع طلبی. عذاب وجدان هم نمیگیره. ما دخترا خیلی احساساتی ایم در صورتی ک ۹۰ درصد مردا همینن ک گفتم