2752
2734
آره خودشم چن وقته میگه میخوام برم اورولوژیست.ولی کو تا بره.کلا یه لیوانم بخواد برداره اینقد لفتش مید ...

عزیزم تحقیرش نکنی یه وقت ، قطعا خودشم عذاب میکشه از این موضوع

خوشحال بودن تنها انتقامی است که انسان میتواند از زندگی بگیرد
اغوش گرمممم عزیزمممم

هی وای.فدات بخدا من همیشه میرم اونو بغل می کنم ولی مرد سرد همینه.اگه یه دختر که بخواد تازه ازدواج کنه بفهمه طرفش سرده بهش میگم فقط فرار کن و خودتو نجات بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
تو باید کاربلد باشی 

ببخشید من متوجه نشدم شما کاربر آقا هستید.منطورم از این که پرسیدم مجردی این بود که انطوری نیست که شما بکر می کنی که یه زن فرضا کارشو بلد نیست یا شلخته ست یا هر دلیل دیگه ای.... سردی مرد یه چیز ذاتیه.هر کاریشم کنی شاید موقت فقط یه ذره بهتر بشه.اگه مردی گرم باشه یا متعادل باشه به نطرم تو همه ی مسایل زندگی موفق هست

حرفت کاملا درسته  متاهلم   ولی بازم راهکار داره میدونم

راهکارا موقت و کم اثره.شوهر من بعضی وقتا با قرص هم ناتوانه....چون ذهنشم درگیر مسائل دیگه ست که حاضر نیست ازشون دل بکنه.درواقع فکر و ذکرش چیز دیگه ست

2706