2752
2734
عنوان

کسی تعبیر خواب بلده ؟؟؟؟ لطفا زودتر بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 150 بازدید | 28 پست
کلی میگم چون هیچی از شما نمیدونم  ممکنه مادرتون قبل از شما یک پسر از دست داده باشن یا سقط شده ...

درسته با شهید ارتباط گرفتم اما اصلا فرد مورد نظر خواب من شبیه اون شهید نیییست 

:) تویی که داری امضای منو میخونی، میشه برام سه تا الهی به رقیه برای رسیدن به حاجتم بگی و هرچقدر در توانته صلوات بفرستی!؟🌿دمت گرم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

برادر به معنی مال هم هست  اگر برادرتون خوشحال باشه مال بدست میارید اگر ناراحت مالی یا خیری از ...

بعد من تو خواب خیلی هم خوشحال بودم و باهاش گرم میگرفتم

بهم گفت خوشبو کننده دهان داری گفتم بیا هل بخور هم خوشمزس هم خوشبو کننده داداشی

:) تویی که داری امضای منو میخونی، میشه برام سه تا الهی به رقیه برای رسیدن به حاجتم بگی و هرچقدر در توانته صلوات بفرستی!؟🌿دمت گرم
2731
تعبیر خواب پروانه چیه؟ یه مادر خواب ببینه رفته اتاق دخترش و دیده  کلی پروانه رنگارنگ قشنگ دور ...

پروانه فرشته است 

عروسی کردن اون دنیا رفتنه 

صدقه بدید و آیه الکرسی بخونید 

انشالله عمرشون دراز باشه

بعد من تو خواب خیلی هم خوشحال بودم و باهاش گرم میگرفتم بهم گفت خوشبو کننده دهان داری گفتم بیا هل بخ ...

شاید از یکی از گناهان زبانی دوری گزیدین شما 

مثل غیبت دروغ 

یا یک جا صداقت داشتید 

یا هر چیز دیگه 

می‌تونه تعبیر به شفا گرفتن بیماری معده و بدن باشه

شاید از یکی از گناهان زبانی دوری گزیدین شما  مثل غیبت دروغ  یا یک جا صداقت داشتید  ...

تعابیر  دیگه هم داره؟

اگر اندازه ت نبود و پسش زدی  ممکنه جور نشه

خداخیرت بده 

سینه اندازه بود بندش نه ... ته دلم ناراحت بودم که میشه بزرگش کرد یا نه 

و اینکه فروشگاه پر بود از سوتینای اون شکلی ولی نمیدونستم که اندازه ام هس یا نه ...ادامه خوابم ندیدم ...

❤💕🌸اگه از آشناهام هستی یا منو شناختی.....بهم بگو خوشحال میشم🌸لینک ناشناس میزارم که راحت بگی🌸اینطوری کاربریت هم شناسایی نمیشه💖🌸https://telegram.me/BChatBot?start=sc-901746-JVUeRZU
پروانه فرشته است  عروسی کردن اون دنیا رفتنه  صدقه بدید و آیه الکرسی بخونید  انشالل ...

دخترش تو واقعیتم خیلی تنهاست...واقعا دوستی نداره که عروسیش همراهش باشن 

❤💕🌸اگه از آشناهام هستی یا منو شناختی.....بهم بگو خوشحال میشم🌸لینک ناشناس میزارم که راحت بگی🌸اینطوری کاربریت هم شناسایی نمیشه💖🌸https://telegram.me/BChatBot?start=sc-901746-JVUeRZU