2733
2734
باهاشون رفتیم مسافرت این خانوم قبلا ۴ بار ازدواج ناموفق داشتع شوهرشم خیلییی زن زلیلع یهو گفت شوهرم ب ...

کسی ک خوش باشه انقد عکس و استوری نمیزاره و سرش تو‌گوشی نیس کسی ک خوش باشه‌ دنبال استوری گذاشتن نیس مقصر تویی همش استوریارو نگا میکنی اونم میبینه تو خیلی پیگیری اینجوری میکنه دیگ نگا نکن 

میخوای زندگیت خراب شه و از هم بپاشه؟؟ چرا میخوای خودتو شوهرتو عذاب بدی زندگیتو خراب کنی اونم برا چیزای الکی در عوضش زندگیت آرومه شوهرت خوبه خرابش نکن ک بعد پشیمون شی بیشتر طلاقا از همین چیزا شروع میشه بیخیال شو زندگی خودتو بچسپ بعدم با شوهرت حرف بزن

کسی ک خوش باشه انقد عکس و استوری نمیزاره و سرش تو‌گوشی نیس کسی ک خوش باشه‌ دنبال استوری گذاشتن نیس م ...

وایی دقیقا من قبلا بخدا اصلا استوری فالورامم چک هم نمی‌کردم واسم مهم نبود الان حساس شدم دهن خدمو. و نامزدم سرویس کردم واقعا آدم باید تو این دور زمونه حواسش جمع زندگیش باشع یه حرف چقد می‌تونه رو آدم تاثیر. منفی بزارع آخه ..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

این خانوم احیانا میل و رغبتی به نامزدت نداشته؟

ن فکر نکنم فقط تو مسافرت دعواش شد با نامزدش تو اوج عصبانیت می‌گفت میخاد طلاق بگیره می‌گفت من ۱ دقیقه احساس خوشبختی نکنم ول میکنم میرم گور. بابای عشق و علاقع

وایی دقیقا من قبلا بخدا اصلا استوری فالورامم چک هم نمی‌کردم واسم مهم نبود الان حساس شدم دهن خدمو. و ...

ببین خودتم داری میگی ی چیزیو یادت باشه هیچکس نمیاد از غما و بدبختیاش استوری نمیزاره مجازی بیشترش دروغه و الکی 

زندگی خوب و خوشتو سر این چیزا خراب نکن تفریح باشه ب موقش میری شادی باشه توام ب موقش داری تو بجای اینکارا زندگیتو بکش بالا پیشرفت کن اون فقط داره گشت و‌گذار میکنه عکس میزارع ولی تو زندگیتو بساز هرچی ی موقعیتی داره عقلتو ب کار بنداز 

2731
ن فکر نکنم فقط تو مسافرت دعواش شد با نامزدش تو اوج عصبانیت می‌گفت میخاد طلاق بگیره می‌گفت من ۱ دقیقه ...

خوب کسی ک چهار بار ازدواج ناموفق داشته چه انتظاری داری اون خوشبحتی و تو پول و تفریح و گردش میبینه البته درسته ادم دو روز زندس باید خوش باشه ولی نه اینجوری لطفا تحت تاثیر همچین ادمی قرار نگیر زندگیت خراب میشه هرکسی ی جوریه همه مثل هم نیستن هرکی تو یه خانواده ای بزرگ شده و یه اصالتی دارع اصالتتو نشون بده