2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در حالت کلی پاک نمیکنه الان دیدم اخرین پیام ب یکی‌از پرسنل خانمش برا دیروز غروب بوده درصورتیکه اخرین ...

نمی دونم عزیزم بگم بهش شک کن شک بدترین چیز انسان و نابود می کنه بگم پیگیری کن اگه به چیز بدی برسی بازم نابود میشی بگم بی تفاوت باش که فکر نکنم بتونی بی تفاوت باشی دعا می کنم مسائله مهمی پیش نیاد 

دنیا می‌چرخه مثل تاس 🎲 یه روز حکم میکنی یه روز التماس....️
برو داخل پیامکا  ولی روی کسی کیلیک نکن  اون بالای گوشی زده filters بزن رو اون میره صفحه د ...

اگه منظورت این قسمته از اینجا هم پاک شده فقط تو قسمت پیام ها مشخصه اخرین پیام برا دیروز بوده ولی داخلش پیام موجود برا چند روز قبله🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

2731
اگه منظورت این قسمته از اینجا هم پاک شده فقط تو قسمت پیام ها مشخصه اخرین پیام برا دیروز بوده ولی داخ ...

اگ چیزی بود همینم پاک میکرد

حساس نشو بخواب

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمی دونم عزیزم بگم بهش شک کن شک بدترین چیز انسان و نابود می کنه بگم پیگیری کن اگه به چیز بدی برسی با ...

ممنونم دوستم بله واقعا اوکی نیستم ،نمیدونم ازش بپرسم یا نه🤦🏻‍♀️

بنظرم چیزی نگو فعلا همینم یاد میگیره پاک میکنه .. بزار اگر ادامه دار د سوال کن مطمین باش اگر چیزی ...

این  ک پاک شده اصلا مهم نیس کلا فهمیدم یدونه میذاره بمونه پیامایی ک میخواد پاک کنه رو از همینجا هم پاک میکنه…….برا همین حساس شدم

نپرس صبر کن ببینچندبار و چند روز دیگ ب این خط پیام میده اکر همین یکی بود خب کاری بوده

امیدوارم طاقت بیارم نپرسم…..اگه کاری بوده اوکی خب پیام های قبلیشون هم بوده دیگه چرا دیروزی رو پاک کرده مشکلم اینه🥺😭سرم داره منفجر میشه دیگه🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️