2733
2734
مرحله طلاق بشدت خسته کننده اس روانی میکنه  اول با ی وکیل حرف بزن اگه توافقی باشه راحت ترین ی ...

اره ولی بهتره این زندگیه ممنونم خواهرگلم،❤️😘

﮼هیچۍواسم‌مثلِ‌توقشنگ‌نیست دلبر!♥️👩‍❤️‍👨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مام همینیم خسته شدم ازااین زندگی پر تنش اظططراب

من نمیتونم تصمیم طلاق بگیرم چون بچه دارم سه تا باید باهم بسازیم اونم براش حتما سخت 

انجیری هستم کاربر پنج سال لغو‌کاربری شدم الان برگشتم 
2731
اره متاسفانه ۲۶فقط روزای اول گوش میذه بعد دوباره کار خودش میکنه

منطقی حرف بزن باهاش 

بنظرم طلاق نگیر هنوز جا نداره یه قهر جدی کن و برو ازش تعهد بگیر ک دیگه این کارا رو نکنه تعهد بگیر ک اگر دباره امجام داد طلاق بگیری... اینجور بترسونش

میشه واسم ی صلوات بفرستی تا به ارزوم برسم مرسی مهربون🙂❤
من نمیتونم تصمیم طلاق بگیرم چون بچه دارم سه تا باید باهم بسازیم اونم براش حتما سخت 

عزیزم خیلی سخته انشالله که زندگیت رو روالش بیوفته ب کامت هرروزش شیرین تر بشه ارزوی موففیت روزای خوبابرات دارم جانم🫂❤️😘

منطقی حرف بزن باهاش  بنظرم طلاق نگیر هنوز جا نداره یه قهر جدی کن و برو ازش تعهد بگیر ک د ...

نمیدونم چی بگم ولی خیلی خستم.......

عزیزم خیلی سخته انشالله که زندگیت رو روالش بیوفته ب کامت هرروزش شیرین تر بشه ارزوی موففیت روزای خوبا ...

خیلی ممنون دعات برام اشکم ودراورد مرسی بابت مهربونیت انشالله که همه مشکلاتت حل بشه 

انجیری هستم کاربر پنج سال لغو‌کاربری شدم الان برگشتم 
من خسته شدم فکرم فقط سمت جدایی رفتع

منم اینجوری بودم ولی بعدش گفتم ایکاش اینم امتحان میکردم 

چون دوست داشتم یکی قبلا اینو تو همین شرایط به خودم میگفت به تو گفتم 

کلی دستم درد میگره تایپ میکنم،یه ری اکشن نشون بده.....والا  
من قبلاً ی دوست داشتم نینی سایت مشکل شما رو داشت بعد گمش کردم کلا شما احیانا مال همدان نیستی ؟؟

نه عزیزم اصفهانم

منم اینجوری بودم ولی بعدش گفتم ایکاش اینم امتحان میکردم  چون دوست داشتم یکی قبلا اینو تو همین ...

چی بگم انشالله حال دل هممون خپب بشه ممنونم قلب من❤️انشالله زندگی بروقف مرادت باشه هرروزش برات پرازاتفاقای قشنگ باشه جانم،🫂❤️😘

نمیدونم چی بگم ولی خیلی خستم.......

هنوز اول راهه یکم تحمل کن 

بقیه اخلاقاش چطوره؟ اگر اخلاقای خوبی داره بنظرم بمون فعلا جدا نشو چون میتونی درستش کنی دستی دستی زندگیتو خراب نکن 

حتما پیش ی مشاور هم برین دوتاتون، اگر ادم نشد فقط تعهد بگیر ک بترسه و دیگه رفیق بازیو بزاره کنار 

باهاش هم حرف بزن اما نه با لحن خشونت.. مثلا بگو میدونم سخته یهو این چیزا و بزاری کنار ولی منم خسته شدم تو دیگه متاهلی و خانواده خودتو داری درکت میکنم کم کم بزار کنار منم پیشتم کمکت میکنم

میشه واسم ی صلوات بفرستی تا به ارزوم برسم مرسی مهربون🙂❤
2706