2752
2734
عنوان

فشار ۱۴ بالاس ؟ پس چرا شیرینی خوردم حالم خوب شد

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 25 پست
عرق سرد هم پس چرا بلند شدم اون حالت شدم ؟ میخوام بدونم شاید تازگیا وضعیتم فرق کرده من یه ربع بعد فشا ...

حتما فشارسنجتون و ببرید تعمیر کنید شایدم فشارتون پایین بوده که با خوردن شیرینی جات رو به راه شدید

دلتونو قلبتونو روحتونو پاک نگه دارید ، اخلاق بد ،روح افسرده، دل ناپاک هیچ بنی بشری رو به هیچ ارتفاعی نرسونده  

ضمن اینکه بله درسته فشارسکمهای خونگی مخصوصا روی بعضی دستای لاغر دقیق نشان نمیده ولی شما باید بدنتون رو بشناسین و فرق بالا بودن و پایین بودن رو متوجه بشین 

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمک خوردن به طور خالی برای بالا بردن فشار و حتی نمک پاشیدن روی غذا از مضرترین خوردنی هاست حتی حتی ا ...

مایعاات مگه نمیاره پایین شوهرم به باباش میگفت اب بخور بیاد پایین  یا برا تنظیمه

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
ضمن اینکه بله درسته فشارسکمهای خونگی مخصوصا روی بعضی دستای لاغر دقیق نشان نمیده ولی شما باید بدنتون ...

اره دست من استخون باریکک

2731
مایعاات مگه نمیاره پایین شوهرم به باباش میگفت اب بخور بیاد پایین  یا برا تنظیمه

تنظیم میکنه 

اگر فشارتون پایین هست یعنی گردش خونتون دچار اختلال شده مایعات باعث تنظیم گردش خون در رگ میشه

اگر بالا هست با خوردنش باعث ادرار مکرر میشه که همین فرایند باعث دفع پتاسیم میشه تو بدن و فشار پایین میاد

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
اره دست من استخون باریکک

درسته اطمینان نکنید 

ب ای خانم باردار حتما باید بری تریاژ مامایی یسری چیزا بررسی بشه برای افراد غیر باردار هرازگاهی میتونه طبیعی باشه

برام دعا کنید به رهایی و آرامش برسم… خیلی سختی کشیدم و انگار که تحت اسارتم… 
ب ای خانم باردار حتما باید بری تریاژ مامایی یسری چیزا بررسی بشه برای افراد غیر باردار هرازگاهی میتون ...

ممنونم گلم 

سرما هم باعث افت فشار میشه ؟

نه عزیز