2733
2734
🥲من تا حالا چندین بار مشهد رفتم برا حاجتای مختلف هزاران بار نامه نوشتم براشون نذر کردم براشون چن ...

منم مثله شما لای قرآن پر از نامه هاییه که نوشتم ولی خدا حاجتمو نداد باور کن به نذر نیست 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

برا عزیز شدن بزن تو نت دعا زیاد میاره 

دفع طلسم چی

فرشته‌ عذاب      🇸🇾 Sirya -----> 🇮🇷 IR        ‌‌ ‌                 ‌   أَعْدَدْتُ لِکُلِّ هَوْلٍ لَا إِلَهَ إِلَّا اللَّهُ وَ لِکُلِّ هَمٍّ وَ غَمٍّ مَا شَاءَ اللَّهُ وَ لِکُلِّ نِعْمَةٍ الْحَمْدُ لِلَّهِ وَ لِکُلِّ رَخَاءٍ الشُّکْرُ لِلَّهِ وَ لِکُلِّ أُعْجُوبَةِ سُبْحَانَ اللَّهِ وَ لِکُلِّ ذَنْبٍ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ وَ لِکُلِّ مُصِیبَةٍ إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ وَ لِکُلِّ ضِیقٍ حَسْبِیَ اللَّهُ وَ لِکُلِّ قَضَاءٍ وَ قَدَرٍ تَوَکَّلْتُ عَلَى اللَّهِ وَ لِکُلِّ عَدُوٍّ اعْتَصَمْتُ بِاللَّهِ وَ لِکُلِّ طَاعَةٍ وَ مَعْصِیَةٍ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ   . اللَّهُمَّ اجْعَلْ صَلَوَاتِ مَلَائِکَتِکَ وَ حَمَلَةِ عَرْشِکَ وَ جَمِیعِ خَلْقِکَ وَ سَمَائِکَ وَ أَرْضِکَ وَ أَنْبِیَائِکَ وَ رُسُلِکَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ
فک نکن با ازدواج کیف می کنی..از ی چاله آدم درمیاد میفته تو ی چاله بزرگتر...ولی الهی خدا برات ی نفرو ...

میدونی تو خانواده سختگیری بزرگ شدم حتی یه رل هم نداشتم میخوام فرار کنم فقط 

تنها راه یاد گرفتن ؛ زندگی کردنه 🌟
2731
خانم محترم میشه نشد نداره بعدشم حتما بهت میده فقط زمان لازم داره بعدشم اهل‌بیت (ع) وسیله ی فیض ونعمت ...

من اصلا نگران ازدواجم نبودم چون خواستگارای خیلی خوبی داشتم از نظر بقیه اما هیچ کدوم ب نظر من با معیارام جور نبود

اما امسال حس میکنم دیگه باید ازدواج کنم و نذرایی ک کردم جواب نداده برام

🥲نت بزنم میاد عزیزم؟ شاید مامانم برام خوندش

بزن میاره خیلی خوبه ۵ تا رفیق بودیم یکیشون با نذر ۱۲۴ هزار صلوات ازدواج کرد 

یکیشونم با ختم قرآن کامل 

یکیشون نماز هفت خاتون 

تنها راه یاد گرفتن ؛ زندگی کردنه 🌟
منم مثله شما لای قرآن پر از نامه هاییه که نوشتم ولی خدا حاجتمو نداد باور کن به نذر نیست 

🥲راست میگین

من نمیتونم از خدا دلسرد شم

ینی باهاش قهر میکنما گاهی وقتا همینجوری باهاش حرف میزنم میگم دیگه 

اما پس فردا باز دوباره میبینم در خونه اش ام

خدا هیچ وقت جوابمو نداد حتی ائمه

جواب داده خواستگارم داشتی اما خودت کمی بنظر سخت گیر اومدی 

اخه چی بگم اون چیزایی ک من نظرم بود واسه دعا و نذر هیچی نشد

اما خب معلومه که لطف خدا همیشه شامل حال بندشه شاید ما خبر نداریم

ولی من ۲تا حاجت ازش خواستم :) ک نشدن هنوز

میدونی تو خانواده سختگیری بزرگ شدم حتی یه رل هم نداشتم میخوام فرار کنم فقط 

همین دیگه سختگیری خانواده باعث میشه آدم ب هرکی رسید جواب مثبت بده و بره چ بسا اصلا خوب نیست...تو ب هر حال ازدواج می کنی اما برای اون اصلا با هر کسی نخواه...از خدا بخواه ی آدم خوب سر راهت بذاره

اونو نمیدونم در کل نماز خوبیه معجزات زیادی داره 

دستتون درد نکنه

فرشته‌ عذاب      🇸🇾 Sirya -----> 🇮🇷 IR        ‌‌ ‌                 ‌   أَعْدَدْتُ لِکُلِّ هَوْلٍ لَا إِلَهَ إِلَّا اللَّهُ وَ لِکُلِّ هَمٍّ وَ غَمٍّ مَا شَاءَ اللَّهُ وَ لِکُلِّ نِعْمَةٍ الْحَمْدُ لِلَّهِ وَ لِکُلِّ رَخَاءٍ الشُّکْرُ لِلَّهِ وَ لِکُلِّ أُعْجُوبَةِ سُبْحَانَ اللَّهِ وَ لِکُلِّ ذَنْبٍ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ وَ لِکُلِّ مُصِیبَةٍ إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ وَ لِکُلِّ ضِیقٍ حَسْبِیَ اللَّهُ وَ لِکُلِّ قَضَاءٍ وَ قَدَرٍ تَوَکَّلْتُ عَلَى اللَّهِ وَ لِکُلِّ عَدُوٍّ اعْتَصَمْتُ بِاللَّهِ وَ لِکُلِّ طَاعَةٍ وَ مَعْصِیَةٍ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ   . اللَّهُمَّ اجْعَلْ صَلَوَاتِ مَلَائِکَتِکَ وَ حَمَلَةِ عَرْشِکَ وَ جَمِیعِ خَلْقِکَ وَ سَمَائِکَ وَ أَرْضِکَ وَ أَنْبِیَائِکَ وَ رُسُلِکَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ
2706