2733
2734
عنوان

نظرتون راجب زنداداشا چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 31 پست

نو که میاد به بازار کهنه میشه دل آزار

جدیده رو چون هنوز نشناختی میگی ساده وخاکیه

بعدم چون چای پاش سفت نیست مجبوره دل به دلت بده

جای پاش سفت شد...

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

برعکس من خاکی و خودمونی بودم  ۴ تا خواهر شوهر دارم  اذیت میشم از رفتاراشون

آخی الهی....خداروشکر میکنم که کاری به عروسامون ندارم و دخالت نمیکنم بیشتر سعی کردم دوستشون باشم

من دوتا دارم هرکدوم خوبی ها و ایرادات خودشون را دارن اما در کل هردو خوبن البته ما خودمون هم اصلا کاری به کارشون مداریم اونا هم خوشحالن و از رفت وآمد با هم لذت میبریم شکر خدا

اللهم صل علی محمد وآل محمد
داداشام مجردن دوست دختراشون دخترای خوبی هستن در کل من خیلی دوست دارم زنداداش داشته باشم و باهم رفت و ...

عزیزم الهی😍وای منم دوس دختر داداشمو خیلی دوس دارم از اون دوتا زنداداشا بیشتر🤪😅

باید ببینی نظراونا درموردت چیه...من یدونه زنداداش دارم دخترخوبیه یکسری ایراداتی هست بالاخره همه آدما ...

ببین همین یه هفته پیش توی یه مراسمی که مال جمع ما جوونا بود آبروی خانوادمونو بردن...منه بیچاره شاید گاهی کم لطفی کردم ولی کاریشون نداشتم 

حقیقته دیگه گلم همین خود توام دوروز دیگه شوهر کنی میای از خواهر شوهر مادرشوهرت بد می‌نویسی😂

من کسی خوب باشه مریض نیستم ازش بد بگم...یکیشونو باوجود همه بدیاش خیلی دوس داشتم خواهر نداشتم بود ولی همین یه هفته پیش توی جمع ما و دوستامون بودن آبروی مارو پیش بقیه بردن

نو که میاد به بازار کهنه میشه دل آزار جدیده رو چون هنوز نشناختی میگی ساده وخاکیه بعدم چون چای پاش ...

نه میدونی دوست صمیمی دختر عممه کلا چیزی که من ازش دیدم توی رابطه دوستیشم با مرام و باشعوره و اینکه انقدری که این نسبت بهم خاکیه اون دوتا انقدر نبودن 

😂😂

بخدا توی بارداریش پله‌هارو 4تایکی بپربپر میکرد، بعدیهو با ک و ن میخورد زمین میخندید.. 

یهو میزد زیر خنده و آواز.. 

شوهرش کمردرد داره، شوهرش گفت یه عسلی بذار جلوم ناهارو روی اون بخورم، یدونه نههههه بلندگفت بعد خودش نشست یه ماهیتابه سیب‌زمینی ریخت روپلو خورد.. اینورم بقیه نشستن زول زدن بادهن باز بهش. 

دکتر گفت به بچت فرنی نده خشک شده روده‌هاش،، فرنیو قطع نکرد هیچچ هرروز کته پخت برا بچه.. 

یه گوشه خیلی کوچکککک ازکارهاش،، از اخلاق‌ بگم میگی ببند دیگه.. 

حالا اون میوفته یهو میخنده، ماازشوک میگیم بسم‌اللههههه، بعدیه ساعت بعدش یادمون میوفته هی خندمون میگیره😅

یه دست بزن براعروس سسخولمون آفرین☺️💙

💕🤍ممنونم‌اجازه‌دادی‌که باتو زندگی‌کنم💜☺️
2706