2752
2734
عنوان

کسی هس شوهرش۳۸ سالش باشه؟خودتون چنساله اید

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 53 پست
چرا اینقدر زیاد  پولداره

پولداره هم قد خودم هستش 

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
من با ده سال زندگی هنوز سی سالم نشده  از سی سالگی میترسم

سی سالگی خیلی ترسناکه 

آدم احساس میکنه پیر میشه ولی وقتی ردش کردی تازه معنی واقعی پختگی و انرژی و شادی رو میفهمی

تازه من از ۴۰ میترسم ولی همه میگن ۴۰ سالگی حتی بهتره

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره شاید شما شخصیت پخته تری دارید که با هفت سال بزرگتر از خودتون سازگاری دارین

نه اون روحیش ساده🤣

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏
2731

من سی سالمه همسرم ۳۴ دنیامون کاملا متفاوته تاپیک قبلیم هست سن عدده شور وشوق باید تو وجود و ذات انسان باشه من خیلی اهل مهمونی و تفریح و گردشم ولی شوهرم برعکس انگار پیرمرده همیشه خسته و بیحال هرکاری بهش میگم نه میاره ذوق نداره منم دیگه زندگی برام سخت شده واقعا دارم تحمل میکنم اختلاف سنیمون زیاد نیس اما به هم نمیایم

خیلیا اطرافم هستن ۱۷ سال اختلاف سنی دارن اقاعه همسن شوهرمه دختره دهه هشتادیه از بس اهل گشت و گزارن و خرید و ریخت و پاش حالم از زندگیم بهم میخوره😔

انشالله خوشبخت بشی

ممنون عزیزم 

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
همه دنیا مال اون هم باشه بازم دلیل نمیشه با این اختلاف سن ازدواج کرد

من قدم ۱۹۷هستش اون قدش ۲متر ۷سانت دوتا مونم بازیکن باشگاهی اون استاد دانشگاه بود من سال اول دانشگاه دیگه ما را دید عاشق شد خواست

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞