2733
2734
عنوان

تاثیر اسم روی شخصیت

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 32 پست
اره واقعا به عیین دیدم بالای ۱۰ تا مورد که یه اسم داشتن عینن هم بودن.. در حالیکه من فقط ۱۱ نفر ازون ...

اره همیشه حداقل دو سه تا خصوصیت مشابه پیدا میشه بینشون

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیر ها به شددددت شیطون هستن😂

امیر خالی فکر کنم .امیر علی دیگ به شیطون نمیخوره یاد چیزای مذهبی میوفتم 😑

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هامون بزار حس بهتری میده تا هامین

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 

واقعا به اسم ربط داره شخصیت

نمونش ممد های بگیر و امیر های دویست شیش دار 🗿😂

میدونی... افراد تیمارستان دیوونن ولی در واقع عاقل ترینن ! 🙂 اعصاب درستی ندارم لطفا با من بحث نکنید>> ( تاپیک توهمی ) 
2731

من اسمم سارا هست حس ششم بیاد نظر بده 😅

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

هامین نداشتیم ولی ازاسم امیرعلی خوشم نمیاد، اطرافمون این اسم زیاده، اکثرا هم شیطونن

میشه برای رهایی ازاین بلاتکلیفی زندگیم یه صلوات برام بفرستین🩷🥺نمیدونم امضا چیه فقط مینویسم، دخترشمالم🌿عاشق کیک پزی 🍰🧁پشت کنکوریمم وعاشق فیزیوتراپی🤸‍♂️یه عاشق دلتنگ ویه یارباوفا🍓🌸💚
من اسمم سارا هست حس ششم بیاد نظر بده 😅

سخت کوش و هدف دار و با اعتماد ب نفس 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
هامین نداشتیم ولی ازاسم امیرعلی خوشم نمیاد، اطرافمون این اسم زیاده، اکثرا هم شیطونن

دقیقا خیلی شیطونن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
سخت کوش و هدف دار و با اعتماد ب نفس 

زیاد سخت کوش و هدف دار نیستم ولی با اعتماد بنفسم

ما هم امیررضا داریم هم امیرحسین جفتشونم شیطونن

نمیدونم چرا امیرحسین و امیر علی رو اینقد متفاوت میبینم .حس میکنم امیر علی اسم قشنگی نیست 

نمیدونم چرا امیرحسین و امیر علی رو اینقد متفاوت میبینم .حس میکنم امیر علی اسم قشنگی نیست 

چرا قشنگه ک 

من اول سپهر دلم میخواست بذارم ک همسر خوشش نیومد

بعد امیرعلی اضافه شد

بعد شاهان و رادین 

ک شاهان کلا حذف شد 

الان هم هامین اضافه شده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا قشنگه ک  من اول سپهر دلم میخواست بذارم ک همسر خوشش نیومد بعد امیرعلی اضافه شد بعد شاهان ...

من دوست ندارم خوش آهنگ نیست بنظرم البته اسم شخصی هست نظرا متفاوت .اسم پسر دوستم امیر علی هست خودشم پشیمون گفت خواب دیده بودم اون زمان جو گیر شدم 😎

من دوست ندارم خوش آهنگ نیست بنظرم البته اسم شخصی هست نظرا متفاوت .اسم پسر دوستم امیر علی هست خودشم پ ...

ما خودمون از اول دلمون نمیخواست اسم دوسیلابی انتخاب کنیم

ناخواسته اومد جزو گزینه هامون 

اما همین یه ساعت پیش اسم هامین و دیدم ب دلم نشست

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35