2752
2734
عنوان

سلام خدا برقلب مبارک امامی که هربارصداش کردم محبتش شامل حالم شد

| مشاهده متن کامل بحث + 116 بازدید | 18 پست
کاشکی امانتی مو بهم بده برام دعا کنین 

انشالله هرآنچه درقلبتون ارزوهست بهش برسید

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم این ائمه اینقدمهربونن که محاله دلخوربشن  حتما حکمتی داره

دو ساله تو بدترین و سخت تمرین شرایط روحی به سر میبرم خیلی محتاج حرم و دیدن گنبدشون هستم کلی حرف تو دلم تلنبار شده دعا کن قسمت بشه بیام حرم 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
دو ساله تو بدترین و سخت تمرین شرایط روحی به سر میبرم خیلی محتاج حرم و دیدن گنبدشون هستم کلی حرف تو د ...

انشالله به زودی نصیب قلب مهربونت بشه

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖
2731