2752
2734
عنوان

بگید امشبی مشهد چی دیدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1748 بازدید | 74 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد

وجود نازکت آزردۀ گزند مباد»

شنیده‌ام که گدا موج می‌زند به درت

سرای جود تو خالی ز مستمند مباد

تو خود مراد منی، پس چه حاجت است به باب

به جز به سوی تو این ناله‌ها بلند مباد

به آفتاب، مبادا که پیکرت افتد

جمال شمس تو در دست نیشخند مباد

بساط گریه، فراهم برای مرد غمین

اگر به گریۀ او خنده می‌کنند، مباد

2731

نگفتنی ست غم بی شمار انگشتر

چنان عقیق شدم داغ دار انگشتر

برای دست، دلش تنگ شد زمانی که –

رسیده بود به اتمام کار انگشتر

رقیه را نگذارید تا نگاه کند

به گوشواره ی خود در کنار انگشتر

بگو به زائر کرب و بلا که سوغاتی

کسی ندارد از او انتظار انگشتر

اون تاپیک قفل شد

عزیرم کسی که داغونه، افسرده اس ، شرایط روحیش بده 

مراسمها، مکانها و جاهایی که غم و غصه گریه اس نباید بره حتی لباس مشکی هم نباید بپوشه

مادر من یه خورده تو مراسمات عزا باشه یا گریه کنه  حالش خراب میشه کارش از سرم هم میگذره باید بیمارستان بستری بشه استفراغ شدید و سر گیجه شدید

همین شبهای احیا بخاطر گریه و شرکت در مراسم و غم و غصه اون محیط  از حال رفت  هیچ تشنج کرد ۴روز بیمارستان بستری شد.

من خودمم افسردگی دارم متاسفانه خودمم حالم خراب میشه اصلا و ابدا تلویزیون ایران رو نگاه نمیکنم چون همش غم و عزا و غصه ست

آنها که بلند فکرمیکنند هیچوقت کوتاه نمی آیند/هرگز با انسانهای احمق و نادان بحث نکنید متاسفانه بعضیها رو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت. مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.
نه عزیزم.اباعبدالله روضه ش فرق می کنه.

خب آخه خودتون گفتین گریه کنید به استارتر

آنها که بلند فکرمیکنند هیچوقت کوتاه نمی آیند/هرگز با انسانهای احمق و نادان بحث نکنید متاسفانه بعضیها رو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت. مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.
اون تاپیک قفل شد عزیرم کسی که داغونه، افسرده اس ، شرایط روحیش بده  مراسمها، مکانها و جاهایی ک ...

خواهرم،این افسرده نیست مشکل براش به وجود اومده باید به این طریق خودشو کنترل کنه بهم نریزه.

وگرنه اونو که شما می گید درسته.روضه ی اباعبدالله بهجت میاره توی هر سختی توی هر دلشکستگی..

امتحان کن.البته برای آدمای معتقد وگرنه مآنوس نباشی با اهل بیت هر غمی و هیجانی نابودت می کنه.از شادی ها وحد شدید از غم ها مرارت شدید.

اما ان شاءالله اهل بیتی و عاشق الله باشی تنها مسکن ت اهل بیت و قرآن و خدان.انیس و مونست.ویژگی روضه اباعبدالله هم اونه.گریه برای اباعبدالله جانو بهجت و نشاط می ده بعدش بدنو ریتم می کنه

خب آخه خودتون گفتین گریه کنید به استارتر

نه خواهرم،گفتم اگر غمت بود غصه نخوری فقط بر روضه ی اباعبدالله گریه کن توی دلت نزنی تیرویید بگیری و بغضت رو نگه نداری برای سلامتی بده.

اون تاپیک قفل شد عزیرم کسی که داغونه، افسرده اس ، شرایط روحیش بده  مراسمها، مکانها و جاهایی ک ...

تلویزیون ایرانو که نگاه می کنه.هر که نگاه کنه مغزش معیوب می شه.آدم باید منتخب پسند باشه و خداپسند از هر چه منتخبشو گلچین کنه از نت دانلود کنه ببینه ولاغیر

مادرت تو روضه از درد خودش گریه می کنه و غم ها و ناراحتی های خودش.

نباید اینطور باشه داستان عبدالکریم کفاش رو بخون از نت.یک داستان واقعی.مشکل مادرت اینه موقع روضه توی شور مسائل خودش می ره نه مصیبت حضرت زینب سلام الله و اسارتش

مادرت تو روضه از درد خودش گریه می کنه و غم ها و ناراحتی های خودش. نباید اینطور باشه داستان عبدالکری ...

۹۹درصد همینن گلم به مشکلات و بدبختی خودشون گریه میکنن