2752
2734
عنوان

قیافه مهم نیست مهم شانس و اقباله

| مشاهده متن کامل بحث + 580 بازدید | 61 پست
مدتی پیش با یکی از دوستانم که فقط ساعت دستش یک میلیارد و هشتصد بود صحبت میکردم و از نداشتن اِحساس رض ...

آحرش سخت شد

اینکه این وجود ماست که به تمام دنیا معنی می ده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آحرش سخت شد اینکه این وجود ماست که به تمام دنیا معنی می ده

شما وجودتون بینهایت و همیشگیه و تموم زیبایی های دنیا و آسمون و کهکشون ها دربرابر انسان مثل سَرسوزنی دربرابر اُقیانوسه اصلا قابل مقایسه نیست ..

2731
به این معارف از چه طریقی رسیدید؟

تموم اتفاقات زندگیمون میخوان ما رو بیدار کنن و معلم ما هستند که به ما نشون میدن که ما کی هستیم...چون ما تنها این جسم و ظاهر نیستیم..وقتی وجودِ اصلی خودمونو ببینیم اونوقت حقیقت برامون روشن میشه.....سختی ها و دردها و رنجها خیلی کمک کننده هستند همونطور که به من کمک کردند و منو بیدارتر کردند و به یک آرامش عمیق و شادی رسوندند .مطالعه هم میتونه کمک کنه به آدم و من خودم کتاب خوندم و تحقیق کردم و پای خیلی ازصحبتای  انسانها چه تو کشور خودمون چه خارج از کشور نشستم و گوش دادم.......منتها همه ی اینها در حدِ دانش و کلمه هست که محدوده و با دونستن ما به شادی و حقیقت وجودمون نمیرسیم......ما باید خودمون این حقیقت رو حِس کنیم چون حقیقت با ذهن و دانش و حرف به دست نمیاد ..کلا هر چیزی که میبینیم یا حس میکنیم نیاز به تحلیل و تفسیر نداره چون خود واقعیته و چیزی جز واقعیت وجود نداره...مثلا وقتی میریم کنار درخت یا دریا بدون تفسیر و تحلیلش که این چرا اینجوریه یا از چی ساخته شده در سکوت که باشیم محو زیبایی و اون جوهره ی درونیش که با ما یکیه میشیم و تموم سوالات محو میشه چون تحلیل و تفسیر و سوال کار ذهنه که همش چرا و چرا و چرا داره و پایانی نداره چون محدوده و نمیتونه درک کنه ولی تنها در لحظه حضور که داشته باشیم میتونیم فراتر از این تصویری که هست بریم و اون جوهره و عمقشو درک کنیم....

ظاهر و قیافه ما رو کی درست کرده؟

داداش شما درست میگی ولی این ژنتیک مهمه حتی روانشناسا میگن یه جوری باشه توی خیابون خجالت نکشید لزوما زیبایی مهم نیست قیافه معقول فرق داره یعنی حداقل معمولی

داداش شما درست میگی ولی این ژنتیک مهمه حتی روانشناسا میگن یه جوری باشه توی خیابون خجالت نکشید لزوما ...

خدایی که ما رو آفریده در نظم و زیبایی کامل خلق کرده که هیچ نقصی در وجود ما نیست....من خودم جز زیبایی چیزی نمی بینم در ظاهر آدمها...

2706