2752
2734
عنوان

دخترم بی قرار شده

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 30 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببرش پارک هوا خوبه اما پیاده روی ببرش که خسته بشه تو پارک هم بگو من میشینم تو برو سرسره بازی کن بشین ...

کل پارکو دور میزنه با همه بچه ها دوست میشه حتی دنبال دوچرخه ها میدوعه چون یبار پارک ملت گم شده من از ترسم از دورم ک شده دنبالشم 

آخرشم با اینهمه خستگی ک میکشم این بیقراری ها عذابم میده 

🌈🌧️🐆🎤🖤🕊️
2731
علاقه هاش تغییر نکرده ؟  مثلا علاقه با چرخش پیدا نکرده  ماشین لباسشویی دوست نداره ببینه ...

نه فقط شبا میگ خوابم نمیاد نمیخوام بخوابم هی پامیشه 

و اینکه هی میگ بریم بیرون میره لباسامو میاره میگ بپوش 

قبلا خیلی بغلی بود الان حتی خودشم تا پارک راه میره ولی اصلا درک نمیکنه ک نمیشه همش بیرون بود هر چقدر ک توضیح میدم 

🌈🌧️🐆🎤🖤🕊️
خیلی دقت کنید تو این سن  هرتغییری بی دلیل نیست

ببخشید یه سوال

پسر من ۴ و نیم سالشه،گاهی وقتا شبا بدون دلیل بیدار میشه کلی گریه میکنه،دلیلش چی میتونه باشه؟

اول عاشق بوده یا معشوق              استارتر محترمی ک تو تاپیکت پست میزارم،بابا یه اِهنی اُهنی...
خیلی مشکوک به بیش فعالی و رگه های اتیستیک هستش  ولی باید غرببالگری بشه

این رفتار فقط چند شبه بازم مشکوکه؟ 

اگه نبرم پارک و ب حالت قبلی برگرده چی؟

🌈🌧️🐆🎤🖤🕊️
باید پسرفت را ملاک قرار بدید  اگرهرگونه پسرفتی داشت مشکوک بشید به اتیسم

نه،فقط گاهی وقتا یچیزایی یتدش نمی مونه،همش میپرسه

مثلا اسم یکی از اقوام رو،البته زیادم نمیبینتش

اول عاشق بوده یا معشوق              استارتر محترمی ک تو تاپیکت پست میزارم،بابا یه اِهنی اُهنی...

غلبه ی شدید صفرا که حرارت و گرما و فعالیت چند برابرش کرده و بیخوابش کرده ، راجع بهش سرچ کنید 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی