2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نشورید،،🤣🤣 من خوابم میاد کامنتامو جدی نگیرین 

بخواب عشقم

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

رو اینکه لباس زیرامو که پهن کردم ببینند حساس نیستم

گاهی پدرم خودش لباس هارو جمع می‌کنه میاره اتاقم 

به چه چیزایی دقت می‌کنی

آنچنان تنگ شده سینه ام از شدت غم                                       که اگر دست به قلبم بزنی می‌میرم 🖤
2731

رخت آویز بالکن 

اتفاقا خوش می‌ره گاهی لباس های همه رو میندازه رو بند که سوتین ها هم شاملش میشه

شورت و خودم میبرم خشک میشه هم گاهی میاره میگذاره تو اتاق 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
پدسگا نمیزارن ک،🤣

نگوووو🥺😂😂

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

رخت آویز وسط سالن

مشکلی ندارم ببینه 

زمستونا رو شوفاژ اتاقم

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
نگوووو🥺😂😂

صد بار گفتم بیا این عشق خاله رو ببر نمیای ک الان رو تخت بپر بپر میکنه پاشم ک لهش میکنم

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
2706