2752
2734
عنوان

خجالت میکشم برم بیرونننن بیاین کمککک

| مشاهده متن کامل بحث + 891 بازدید | 46 پست
ماسک بزن

نمیشه

ولی من متنفرم از وقتی که بخوام پیام بدم و حس مزاحم بودن نزاره پیام بدم، متنفرم از وقتی که بخوام هعی به زور بگم منم هستما، از اضافه بودن متنفرم، بیاین این حسه اضافه بودنو به آدما ندیم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اصلا نباید بری بیرون

نمیتونم

سه شنبه و چهارشنبه مرخصی بودم دیگه امکانش نیست بمونم تو خونه

ولی من متنفرم از وقتی که بخوام پیام بدم و حس مزاحم بودن نزاره پیام بدم، متنفرم از وقتی که بخوام هعی به زور بگم منم هستما، از اضافه بودن متنفرم، بیاین این حسه اضافه بودنو به آدما ندیم.
دوره ش رو باید بگذرونی خب.. بری سرکار؟! نمیگی شاید یکی نگرفته باشه و حالا از تو بگیره؟

بخدا خودمم نگران هستم

ولی نمیشه نرم 

از همین الانم زنگ زدم گفتم به همکارام

احساس میکنم اینکارا رو هم بکنم بازم معذب میشم

معذب نباش ، بعدشم نرو بقیه م میگیرن .. دیگه چاره ای نیست

من سوم ابتدایی گرفتم  تمااام صورتم پر بود پشت پلک ، بالای لب زیر چانه ، روی ابروهام و ... با اون وضع مدرسه ده روز نرفتم و بعدم ک رفتم ماسک داشتم

نرو خب بگو آبله گرفتی بترسونش بگو هرکی نگرفته میگیره و عذابه

نمیشه زنگ زدم گفتم

همه گفتن گرفتن

نمیتونم سه شنبه و چهارشنبه مرخصی بودم دیگه امکانش نیست بمونم تو خونه

مرخصی آبله مرغون باید بگیری دو هفته س! می‌دونی برای بعضی ها خطر مرگ داره؟ باردارا ممکنه بچشون آسیب جدی ببینه؟ شما نباید مکان عمومی بری

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

ب محل کارت بگو آبله گرفتی یهو یکی نگرفته اونم میگیره ازت

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
بخدا خودمم نگران هستم ولی نمیشه نرم  از همین الانم زنگ زدم گفتم به همکارام

پس خیلی مراقب باش 

اون خانوم راست میگن 

می‌دونی چقدر برای زن باردار خطرناکه ؟😨 

زنگ بزن بگو مریض شدی مگه میشه مرخصی ندن؟!😕

🇵🇸🇮🇷🖤 دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                                                                                    آیت الله حائری شیرازی:«اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»                                   به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                                    

عنبرنسارا بگیر داخل حموم دود کن که دودش همه جای بدنت بخوره ، چند روز انجام بده همشون خشک میشه ، ضمنا تو این مدت اصلا حمام نکن چون آب بخوره بدتر میشه و اصلا نکَنشون چون ردش تا آخر عمرت میمونه

مرخصی آبله مرغون باید بگیری دو هفته س! می‌دونی برای بعضی ها خطر مرگ داره؟ باردارا ممکنه بچشون آسیب ج ...

وای نمیدونستم

حتما زنگ میزنم یکاریش میکنم.بخدا اگه میدونستم زودتر مرخصی میگرفتم یجوری

2706