2752
2734
عنوان

بچه ها بیاید قفل در خرابه و من و دخترم توی ساختمان تنهایم

| مشاهده متن کامل بحث + 353 بازدید | 29 پست

والا منم ترسیدم استرس انداختی به جوونم کاش نمی موندی

خدایاهیچوقت دخترخاله نامردموونامزدمونمیبخشم،نامردی خیلی سخته😔کاش میمردم یاباغریبه ازدواج میکرد😔من برج۸نامزدم اومد خواستگاری وبرام انگشتراوردن ونشون شدیم وقراربود7.7عقدکنیم هروقت میرفتم بیرون تنهانمیرفتم یکباردخترخالموبردم برج۱ اونجاعاشق نامزدم شد ومخ شو زد خردادماه همش بحث میکردباهام ونامزدم۹خردادبامن بحث بدی کردوقهرکرد۱۷خردادبهش پیام دادم ازدلش دربیارم ۲تاخطش خاموش بودمثل دیونه هاشده بودم میرفتم محل کارش ببینمش هعی دنیا💔🖤تاشهریورماه پیداش شدگفت بیاببینمت انگار دنیاروبهم دادن کاش نمیرفتم بهم گفت عاشق دخترخالمه ومیخوادتش و۲۷شهریور عقدش کرد😔😔دلم شکسته نمی بخشمشون😭😭🖤💔💔💔❤️‍🩹برام دعاکنیدحالم خوب بشه❤️‍🩹💔واسه داداش گلمم دعاکنیداون عاشق دخترخاله اخریم بود(خواهرهمین نامرد) که بااینکاری که خواهرش کرد متاسفانه عقدداداشموودخترخالم بهم خورد حال داداشم خیلی بده...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فردا هم حتما یکیو بیار قفلو عوض کنه  دخترتو ابدا تو اون خونه تنها نزار  حتی تنها نفرستش ...

فقط همین امشب نیست تو طول هفته تنهایم 

همسایه بالایی اخر هفته ها می ره 

اما قضیه دسته کلید که پیش آمده نگرانم 

این که هیچی نداره که بشه بهش قفل دیگا ای اضافه کرد ای بابا

حداقل یه جاکفشی پشتش بذار صندلی که جونی نداره

بعد یه میله تی ای چیزی بردار حالت ضربدری بذار بین دستگیره و در و یه سرشم رو زمین پشت همون جا کفشی سفت کن

یا خدا جا به جا بشو

بچه ها قضیش مفصله این خونه وام زوجین داره بعد از قضیه انصرافم از طلاقم همین خونه که با وام هست چون سه دنگش به نام من هست حانواده شوهرم می خوان بگیرنش 

و اذیتم می کنن شوهرم نامردی را در حقم تموم کرده .

بچه ها قضیش مفصله این خونه وام زوجین داره بعد از قضیه انصرافم از طلاقم همین خونه که با وام هست چون س ...

عی بابا خدا انشالله خودش کمکت کنه ولی حالا که نمیتونی جا به جا بشی حفاظ درو ببند هر شب ما طبقه پایینمون یه پیره زنه تنهاس هر شب ساعت ۹ حفاظ و میکشه و از داخل قفل میزنه

پلیس آمد اطلاعات بیشتر خواست چی بگم اصلا نمی دونم چی بگم 

هیچی بگو من و دخترم تنها زندگی میکنیم کلیدمو عصری گم کردم بعد همسایه ها برام از کوچه پیدا کرده بودن حالا یکی اومد کلید انداخت ترسیدیم سر و صدا کردیم زنگ زدیم شما صدای پاش اومد که رفت حالا می‌ترسیم دوباره بیاد 

ما یه بار ایفونمون اتصالی کرده بود هی هر ده دقیقه یه بار زنگ میخورد ما نفهمیدیم اتصالی کرد فک کردیم مزاحمه همینجور تنها هم بودیم ساعت ۱ شب هم بود بار چهار اینا بود زنگ زدیم پلیس بنده های خدا اومدن گفتن کسی نیست ایفون خرابه ایفون رو درست کردن رفتن خدا خیرشون بده

هیچی بگو من و دخترم تنها زندگی میکنیم کلیدمو عصری گم کردم بعد همسایه ها برام از کوچه پیدا کرده بودن ...

می دونی بخام اشاره کنم به دسته کلید که گم شده بود می ترسم همسایه پایینی متوجه بشه منظوری داشتم از بعدش می ترسم 

و یا اینکه بقیه همسایه ها متوجه بشن ما تنها بودیم و برای بعدش می ترسم