2733
2734
خب خاستي مطمىنش كني بدتر شد فكرش مشغول شد ك نكنه جواب ازمايشم الان درست نشون نميده و بايد چند روز دي ...

من بیبی چکم دو روز پیش زدم منفی بود شنبه ام دوتا زدم گفتم شاید خطا داشته باشه بازم منفی بود 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
خب بعد از قرص پريود شدي  ولي نميخاي قبول كني

میگن ک اون خونریزی ملاک  نیس ولی آخه رو خود قرص نوشته اگه بین ۵روز تا ۷ روز بعد خونریزی مثل پریود داشتید قرص اثر کرده برا منم ک خیلی شدید تر از پریود خودم بود ۳روزه بود ولی خدایی روز اولش نابود شدم از درد بعدشم ک خیلی نوار عوض میکردم تو سه روز 

همه میگن ولی انقد چیزای متفاوت شنیدم میترسم 🥲

چيز متفاوت نداره

حقيقت اين هست بارداري با دخول انجام ميشه اونم نه برا اولين بار اگه اينطور بود اينهمه ادم دنبال بچه دار شدن نبودن

با روشهاي پيشگيري مث قرص اورژانسي حتي با دخول بارداري تقريبا صفر ميشه اگه اينطور نبود ك همه هر سال بچه دار بودن 

اينا واقعيت هست

ازمايش خون مطمين ترين راه تشخيص هست

لانه گزيني دو هقته بعد از رابطه هست و جواب ازمايش خون مثبت ميشه دو روز بعد ازمايش بدي بتا خيلي بيشتر ميشه

شما سه هفته بعد ازمايش دادي منفي بوده

ديگه چي ميتونه وجود داشته باشه بجز فكرهاي بيهوده و وسواسي و ترسهاي خودت

سونو بده بعد قرص و امپول ميدن  پريود ميشي

من از چند تا دکتر مشاوره گرفتم یکیش گف برو دوتا پروژسترون بزن اما به یه دکتر دیگه ک گفتم برم پروژسترون بزنم دعوام کرد گف اینکارو نکن همینجوریش کلی هورمون وارد بدنت شده باید بری سونو بعد اگه کیست بود یا نبود با دارو باید هورمونات اوکی بشه

من از چند تا دکتر مشاوره گرفتم یکیش گف برو دوتا پروژسترون بزن اما به یه دکتر دیگه ک گفتم برم پروژستر ...

اگه بري ورزش كني پريود ميشي هورمونات تنظيم ميشه استرست كم ميشه

برو هر روز بدو يكساعت 

نياز ب دارو هم نيست 

چيز متفاوت نداره حقيقت اين هست بارداري با دخول انجام ميشه اونم نه برا اولين بار اگه اينطور بود اينه ...

من هفته پیش سه شنبه اینا بود اون ترشح یا لک قهوه ای ازم اومد ترسیدم فکر کردم لانه گزینیه بخاطر همون شنبه این هفته بتا دادم بازم دو بود عددش ولی قبل موعدم بود آزمایش  بتا تقریبا یه دو سه روز قبل موعدم دادم بتارو

اگه بري ورزش كني پريود ميشي هورمونات تنظيم ميشه استرست كم ميشه برو هر روز بدو يكساعت  نياز ب ...

بابا چهارشنبه شب حنابندان دخترخالم بود کلی رقصیدم و هرازگاهی یکم دلم تیرمیکشید ولی هیچ خبری نبود فرداعم برم تو عروسی زیاد  برقصم بلکه ی فرجی بشه😂صبح زود باید بیدار شم الان اومدم اینجا تاپیک زدم ببینم حاملم یا نه 😂😂

هر کوفت و دمنوش بود خوردم ولی پریود نمیشم دکتره گف مایعات زیاد بخور بزار کم کم از بدنت حارج بشه  ...

دم نوش ك گرمي باشه تا ي حدي خوبه بيشتر از يك حدي بشه دوباره مث داروهاي هورموني عمل ميكنه مانع پريودي ميشه