2733
2734
عنوان

دکترم گفت سه شنبه برو بیمارستان بستری شی😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 34 پست
انشالله ک ب راحتی و خوشی زایمان کنی پیاده روی کن اب کافی بخور خرما بخور و حرکات لگنی انجام بده  ...

بله همه این کارارو انجام میدم اما دوبار معاینه شدم دوبارهم کاملا رحم بسته بود😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دومین دفعه میگن راحت تره البته شما خودت هم ک تجربه داری بهت میدونی چیکار کنی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

چن هفته ای عزیزم

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره❤خدایا شکرت

ای جااانم به سلامتی عزیزم ان شالله فسقلیتو سالم بگیری بغلت 

نگران چی هستی عزیزم خدا خودش کمک میکنه این روزا میگذره خاطره میشه برات عزیزم 

منم برا دومی وقتی رفتم بیمارستان زایمان کنم پسر اولم دوسال و ۴ ماهش بود فکر کن کوچک بود چقدر وابسته من بود زنگ میزد گریه میکرد میگفت مامانی اوخ شدی دلد دالی چقدر جیگرم آتیش میگرفت درد زایمان یادم میرفت اون لحظه 

زایمان کردم اومدم خونه روز بعدش بچم زرررد شد خدا نیاره برا هیچکس زردیش خیلی بالا بود ۴ روز بیمارستان بستری بود خودم بالا سرش بود پسرم زنگ میزد داداشی کی میا داداشی اوخ شده داداشی موتوری برام بخره 

ناشکر نباش عزیزم توکل کن به خدا 

منم نگران یه شب بیمارستان بودم چطور بچم تحمل کنه غصه شو میخوردم طوری شد زردی داشت شدید که ۴ شب دیگه ام بستری شدم پس بسپر به خدا فقط بگو بچم سالم و سلامت بیاد بغلم میگذره دیگه همه چی الان پسر دومم ۱۱ ماهشه 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 

من برای بچه دومم چهار روز بستری شدم بچه اولم دوساله بود خیلی گریه میکردم میخواستم از بیمارستان فلار کنم برم پیش بچم . اینا رو نگفتم که نگران شی برای این گفتم که بگم  حالا بزرگ شدن و هیچی یادشون نیست فقط من الکی حرص میخوردم

امروز ۳۹هفته

تا اواخر چهل هفته وقت داری عزیزم تو نت سرچ کن و حرکات کششی و لگنی رو انجام بده انشالله ب راحتی زایمان مکنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره❤خدایا شکرت
منم همش تو فکر این دو سه هفته باقی مونده هستم. اینگار سخت تره. 

شما زایمانتون سزارینه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706