2733
2734
عنوان

تجربیاتتون تو قطع شیر شب چی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 675 بازدید | 90 پست
نه خیلی هم طولانی نکردم تا زجر نکشن اول شیر روزو با بازی و لباس مناسب و سرگرمی بعد از سه چهار روز بد ...

بنظر من  سخت ترین مرحله برای من بدون شیر خوابوندن جور دیگه نمی خوابه حالا فعلا من یکسال و نیم وقت دارم تا اون موقع کاش عادتش ترک کنه 

والا شیشه نمی گیره اما هم غذا هم اب براش اماده گذاشتم امشب نمی دونم چرا خداروشکر تا الان فقط بار بید ...

درست میشه،سیر باشه بلند نمیشه عادتش هم از،یاد میبره فقط بدون هر جور،دوست داری باشه از همین اول به اون کارها عادتش بده خیلی راحت میشی هر چی خواب، غذا، لباس پوسیپوشیدن نخوابیدن تو سرو صدا ،گردش ،......هر،کاری از،همین اول عادتش بده بعدها اذیت نشی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر من یک سالشه کل شب دهنشه نهایت یک ساعت دو ساعت نباشه خوابش سبکه تکون بخورم بیداره من چی بگم

نمی خوای شیر شب و بگیری الان غذای سفره رو بهش می دی دیگه قطعا از روی عادت بیدار می شه نه گرسنگی

به حرف اسون ولی بنظرم سخته بچت گریون دنبال سینه بگرده ولی بهش ندی😭

چرا اینقد زود ؟! 😨 

شیر مادر از لحاظ عاطفی هم نیاز بچه رو برطرف می‌کنه 

خدایی شش ماه زوده 

بچه داری همینه دیگه 

ایکاش بهش شیشه بدی تا هم شیشه بخوره هم شیر خودت 

لااقل اذیت نشی 

🇵🇸🇮🇷🖤 دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                                                                                    آیت الله حائری شیرازی:«اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»                                   به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                                    
2731
بنظر من  سخت ترین مرحله برای من بدون شیر خوابوندن جور دیگه نمی خوابه حالا فعلا من یکسال و نیم و ...

برای شما فقط سخت ترین نیست ، برای اون بچه‌ی معصوم بی زبون هم سخت ترینه! تجدید نظر کنید 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

میگن بچه ها تا خیلی وقت حس میکنن تیکه ای از بدن مادر هستن برای همین نمیتونن دل بکنن 

اون طفل معصوم نه ماه کنارت بوده 

وقتی گرسنه نیست و سینه ی مادر رو میخواد قطعا عادت جنینی بوده و میخواد این نیازش رو برطرف کنی 

خواهر شوهرم نزدیک یک سالگی شروع کرد به شیشه دادن الان هم شیر خودشو میده هم شیشه 

سعی کن شیشه هم عادتش بدی به جای اینکه شیر شب رو بگیری 

🇵🇸🇮🇷🖤 دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                                                                                    آیت الله حائری شیرازی:«اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»                                   به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                                    
میگن بچه ها تا خیلی وقت حس میکنن تیکه ای از بدن مادر هستن برای همین نمیتونن دل بکنن  اون طفل م ...

بیدار بشه بغلش می کنم بوسش می کنم راه می برم قربون صدقش می رم ولی اون فقط سینه رو می خواد نه منو😂

یه متخصص نوزادان توی برنامه طبیب می‌گفت اول شیر روز رو قطع کنید بعد شیر شب . می‌گفت از لحاظ روحی و روانی برای بچه بهتره. منم همین کارو کردم اصلا بچه اذیت نشد. اول شیر روز رو یه وعده یه وعده کم کردم. بعد فقط موقع خواب بعدازظهر و شب دادم بعد فقط خواب شب بعد نصفه شبها رو قطع کردم. خیلی راحت بود

ما منتظر منتقم فاطمه هستیم 🇵🇸🇵🇸
تو ۶ ماهگی ۷۷۰۰ 

به نظرم وزنش خوبه 

اما قطع نکن شیرشو کاری که میگمو بکن

پسرت هروقت بیدار شد شیر بهش نده و ارومش کن بخوابون بعد مثلا سر سساعت ۳ یا ۴ خودت بیدارش کن بهش شیر بده باز دو باره مثلا ساعت ۷ و ۸ مجدد شیر بده چند روز که اینطوری کنی خودش میوفته رو روال و سر ساعت بیدا میشه

هرکسی بوسه ستاند ز لب یار کسی...بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند
وای هر کی هم گفته اشتباهه. مگ میشه بچه ۶یا ۷ماهه شیر شب نخوره تا صبح گشنه بمونه . اونم بخاطر دندون ش ...

پسر منم تازه ۱۰ ماهشه شب که میخابه تا صب ۶ باری بلند میشه با شیر خوردن اروم میشه خوابم این ۱۰ ماهه زهر مارم شده

روزی می آید که دلت برایم تنگ خواهد شد..روزی متوجه جای خالی ام در دنیایت خواهی شد..درست همان روزی که من؛در دست نیافتنی نقطه در زندگی ات ایستاده ام!