2752
2734
راحت بودن بیش از حد با همکاران خانم 

من اول از همسرم شناخت پیدا کردم و انتخابش کردم ، میدونم حد و‌حدود مورد نظر من رو رعایت میکنه 

البته حد و حدود و‌خطوط قرمز افراد با هم فرق داره ، ممکنه همون حد معمول برای من برای شما غیرقابل قبول باشه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

از این شانسا نبود

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،
2731
بپرس گلم

خودارضایی عوارض داره؟ من ۶ ساله انجام میدم.

معمولا هر چند روز یکبار انجام میدم. اگه انجام ندم خیلی اذیت میشم. بعضی وقتا خواب رابطه و...

شرایط ازدواج هم ندارم

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
خودارضایی عوارض داره؟ من ۶ ساله انجام میدم. معمولا هر چند روز یکبار انجام میدم. اگه انجام ندم خیلی ...

شوکه شدم چ رک گفتی😑😂

عوارض روانی داره

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

چقدر قلبم شکست بعد از دیدن این تاپیک و قضاون قشر زحمت کش پزشک💔💔💔

کسانی که بهترین سال های عمرشونو فدای سلامت جامعه شون کردن و با کمترین حقوق و مزایا به مردمشون دارن خدمت میکنن و اینم دستمزدشونه 

روری میرسه که تمام این نخبه ها از مملکت میرن و برای یه درمان ساده باید هزینه های نجومی بدیم و بریم کشور های همسایه

دنبال شغل نیستم اگر تاپیکی راجبش میزنم صرفا هدفم کمک کردن و ایده دادنه
واقعا حیف پزشکا که وقت و انرژی بذارن واسه این ملت…. پزشکا دیوونن؟ 😑😂

واقعا

چند تا پزشک واقعا چیره دست میشناختم چقدر ادم به اینا مدیون بودن 

با درامدای نجومی بالای ماهی چند میلیارد تمام فوق تخصص بودن

تمام سرمایه هاشونو فروختن از کشور رفتن و اونجا به یه کار دیگه مشغول شدن بعد از این همه سال زحمت کشیدن 

یکیشون میگفت سر عمل اینقدر برخورد مردم با ما ها بده میترسیدم از شدت تنفر یه بلایی سر مریض بیارم😑💔

عاقبت زحمت کشیدن و نخبه بودن تو کشور ما همینه😑😑😑

دنبال شغل نیستم اگر تاپیکی راجبش میزنم صرفا هدفم کمک کردن و ایده دادنه

عزیزم از من به تو نصیحت با بهترین کیس از نظر شغل، درامد، ظاهر و حانواده ازدواج کن، از قدسم گفتن میمون هر چی زشت تر اداش بیشتر، موردهای خوب معمولا اخلاقی هم اوکی ترن