2733
2734
عنوان

تعداد آقایون بیشتر از خانما شده اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 27 پست

😂😂😂😂

بہ ق‍‌ول ش‍‌ای‍‌؏ : دی‍‌ر مےف‍‌ه‍‌مے زن‍‌دگے ن‍‌ڪ‍‌ردے و ش‍‌ی‍‌ش دُن‍‌گ ح‍‌واس‍‌ت بہ چے م‍‌ی‍‌شہ ه‍‌ا ب‍‌وده..️                                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما جوان مودبی بقیه رو نبینی😂😂

۵ درصدن ولی بیش فعالن😒😒😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
2731
کنجکاوی، سرگرمی، از بیکاری 

آفرین همون فضولین 

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
کنجکاوی، سرگرمی، از بیکاری 

کنجکاوی از چی آخه 

بعدم خب این هما جا هست اینستا و...

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 
چون تعداد خانمهایی که با اقایان گرم میگیرن زیاد شده

آره خب داره فرهنگ سازی میشه 

هر "پرهیزکاری" گذشته ای دارد وهر "گناه کاری" آینده ای! پس قضاوت نکن.میدانم اگر:قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم،دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد...تا به من ثابت کند.در تاریکی همه ی ما شبیه یکدیگریم.محتاط باشیم، در "سرزنش "و"قضاوت کردن" دیگران وقتی؛نه از " دیروز او" خبر داریم، نه از "فردای خودمان"🌼🤍

وا این چه حرفیه  

اونام حق دارن تایم های پریودیشون و منظم کنن درباره عفونت های خانومانه مطالعه داشته باشن و درباره بارداری و موعد زایمان شون سوال کنن از جاری شون گله کنن 

چرا اینقدر ما بی رحم شدیم

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
دیدم تو ی تاپیک قشنگ داشتن لاس میزدن 🤐

چرا چت کردن میشه لاس زدن عزیزم؟؟؟ 

هر "پرهیزکاری" گذشته ای دارد وهر "گناه کاری" آینده ای! پس قضاوت نکن.میدانم اگر:قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم،دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد...تا به من ثابت کند.در تاریکی همه ی ما شبیه یکدیگریم.محتاط باشیم، در "سرزنش "و"قضاوت کردن" دیگران وقتی؛نه از " دیروز او" خبر داریم، نه از "فردای خودمان"🌼🤍
آره خب داره فرهنگ سازی میشه 

اینکه ادم معاشرت سالم کنه اصلا بد نیست

ولی من توی این سایت بیشتر ببخشید لاس زدن دیدم

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
اینکه ادم معاشرت سالم کنه اصلا بد نیست ولی من توی این سایت بیشتر ببخشید لاس زدن دیدم

میشه ی نمونه بگید

میشه ی نمونه بگید

نمونه زیاده

غروب یه آقا تاپیک زده بودن یه خانم برای ازدواج صوری میخواستن

نی نی یار تگ کردم یه کاربر خانم اعتراض کردن

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
نمونه زیاده غروب یه آقا تاپیک زده بودن یه خانم برای ازدواج صوری میخواستن نی نی یار تگ کردم یه کارب ...

صحیح