2733
2771
عنوان

۶ تا قرص ال دی خوردم😂😐

306 بازدید | 18 پست

پریود شدم امروز خیلی کم در حد لکه بینی بعد الان شرایط پریود اصلا ندارم ۶ تا ال دی باهم خوردم وقتی قورت دادم فهمیدم چه خریتی کردم😣😂

الان باید انتظار تهوع های وحشتناک داشته باشم؟😂قطع میشه حالا؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای وای 😑من با یکی حالم بد میشه تو الان شیش تا خوردی من حالم بد شد😑دمیترون بخور

عالم همه قطره اند و دریاست حسین🖤🥀عالم همه بنده اند و مولاست حسین🖤🥀ترسم که شفاعت کند از قاتل خویش🖤🥀از بس که کرم دارد و اقاست حسین🖤🥀لعنت خدا به کسی که به مقدساتم توهین کنه
وای نگووو میترسم حالم بد شه😂😂هنوز نرسیده به معده ام

برو بالا بیار

عالم همه قطره اند و دریاست حسین🖤🥀عالم همه بنده اند و مولاست حسین🖤🥀ترسم که شفاعت کند از قاتل خویش🖤🥀از بس که کرم دارد و اقاست حسین🖤🥀لعنت خدا به کسی که به مقدساتم توهین کنه
وای همین که قورت دادم پشیمون شدم با خودم گفتم اخه چه کاریه🥹😭

تو رو خدا انگشتت رو بکن تو حلقت بالا بیار وگرنه حالت رو خیلی بد میکنه بعدش هم شیر بخور

از بچگی بلد نبودم بالا بیارم

😂😂😂💔

2706