2733
2734
عنوان

خونه و محله چقدر تاثیر داره(خواستگاری)

| مشاهده متن کامل بحث + 529 بازدید | 66 پست

خیلی زیاد مهمه

متاسفانه هر کی میاد خونه ما میگه چقدر خونتون قشنگه

محله خوبی هستید و...

نمیخوام پز بدم 

چون خودم از این رفتارشون بدم میاد ، به جا اینکه به خودم توجه کنه به این چیزا توجه میکنه

ولی در کل هم محله مهمه

هم خونه مهمه

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهر بوی غم میده، مردم انگار حال و حوصله ندارن، اما... این نیز بگذرد ...چند وقت بعد هممون به شرایط جدید عادت میکنیم ، بعد حاج قاسم ، بعد مترو پل و پلاسکو ، بعد کشتی سانچی و سانحه هواپیما و کوه زاگرس ....و بعد از هزاران بعدها...چطور عادی شد و برگشتیم به زندگی ؟این روزا هم میگذره، روزای جدید ، سال جدید و همه چیز فراموش میشه انگاری که از اول چیزی نبود، هرچند که من واقعا جگرم سوخت😔هر چند که این هم خواست خداست ، ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🇮🇷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🇮🇷 ایران من تسلیت🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خیلی زیاد مهمه متاسفانه هر کی میاد خونه ما میگه چقدر خونتون قشنگه محله خوبی هستید و... نمیخوام پز ...

خخ منم یه خواستگار داشتم چون خونمون نوسازه همش درمورد کابینت و در و پنجره و گچ میپرسید و تعریف میکرد منم خیلی بدم اومد 

توی این گرونی و سختی زندگی چطور دارن خونه هاشونو مثل قصر میکنن 😂خودشونو چی فرض میکنن ؟ملکه حتما؟

ملکه تصور میکنن؟ 😏

ملکه هستن

وقتی که همه چیز زندگیشون رو رواله

خونه و ماشین و ویلا و.... 

https://daigo.ir/secret/2163226386