2752
2734
عنوان

خیلی‌ ناراحتم هیچ وقت اعتماد به نفس نداشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 116 بازدید | 19 پست
همه کار اشتباهه گفتم تدریجی و آهسته از یه کار سبک شروع کن .هیج کاری تو دنیا بی ارزش نیست چون هر کاری ...

هرکاری طرفداران خودش رو داره

بله کاملا موافقم 😍👌🏻

میشه برای برگشتن آرامش به زندگیم دعا کنید محتاج دعا هستم 😭🥺

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بله عزیزم منم اولین بار واقعا گیج شدم و چیزی نفهمیدم به لطف ویس و خوندن دوباره درکش کردم  سطح ...

منم این کتاب رو دوست دارم و واقعاً برام باارزشه ولی خوب خوندنش برام سخت بود نصف کتاب رو دوبار خوندم

اگر میشه لینک کانال رو برام بدی

میشه برای برگشتن آرامش به زندگیم دعا کنید محتاج دعا هستم 😭🥺

این چیزیه که فقط خودت میتونی در خودت ایجاد کنی کتاب و روانشناس کمکت میکنن اما کافی نیستن

درسته تو میخوای اما انجامش نمیدی عملیش نمیکنی

همچی به نوع نگاه تو به زندگی و خودت بستگی داره و این قدرت ذهن انقدر قوی و تاثیر گذاره که اکثر افراد حتی قدرتش رو باور نمیکنن و با گفتن کلمه های مثل استرس دارم این رو توی وجود خودشون نهادینه میکنن

من حتی وقتی هم استرس دارم هیچوقت این رو به خودم نمیگم مغزم رو گول میزنم که باورش بشه من هیچ استرسی ندارم  و این تغییرات یکدفعه ای انجام نمیشه زمان میبره و نیاز داره تو هر لحظه با خودت تکرار کنی که از هرچیزی مهم تر خودت هستی 

زندگی از مرگ تنومند تر است، چون زندگی شکم خود را با مرگ سیر می کند؛
2731
منم این کتاب رو دوست دارم و واقعاً برام باارزشه ولی خوب خوندنش برام سخت بود نصف کتاب رو دوبار خوندم ...

برای همه اولین بار سخت بوده 

ولی با استمرار همه چی راحت میشه

nedass_abi7

بفرمایید عزیزم این کانال خیلی مطالب خوبی داره

داخل کانال سرچ کنید نیمه تاریک وجود مطالب مربوطه رو میاره