2733
2734
عنوان

زن داداش موزی

| مشاهده متن کامل بحث + 1743 بازدید | 90 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چجوری مستقیم گفتی ازش خوشت نمیاد؟  خیلی بره من عجیبه

مفصلع خیلی حرف میاره می‌بره با اینکه چندین بار ضایع شده جلو همه..من مستقیم گفتم ک با این وصلت موافق نیستم و از توام خوشم نمیاد

چرا قطع کنه راحت میره خونه مادرشوهر بخور و بخواب ازش پذیرایی کنن فردا هم بره حرف دربیاره شوهره رو سر ...

وای خب نره خونه مادرشوهرش؟

التن داداش من زن بگیره نباید زنش بیاره خونه مادرم 

والا خوشحالم میشیم..گوش عزیزه به طبع گوشواره هم عزیزه

اگرم عروس نیاد میگن نیومد

مفصلع خیلی حرف میاره می‌بره با اینکه چندین بار ضایع شده جلو همه..من مستقیم گفتم ک با این وصلت موافق ...

اها انشالله روابطتتون اوکی بشه عزیزم.

اگه سنشون کمه بزرگتر بشن درست میشه🤦‍♀️

چرا قطع کنه راحت میره خونه مادرشوهر بخور و بخواب ازش پذیرایی کنن فردا هم بره حرف دربیاره شوهره رو سر ...

بخور وبخواب یعنی چی آدم از مهمان غریبه هم‌پذیرایی میکنه عروس که دیگه جای خود داره مثل بچه خودآدم میمونه چرا اینقدر موضع گیری منفی دارید

خدایا آفریدی رایگان😍روزی دادی رایگان😍بیامرزرایگان❤توخدایی نه بازرگان......
مفصلع خیلی حرف میاره می‌بره با اینکه چندین بار ضایع شده جلو همه..من مستقیم گفتم ک با این وصلت موافق ...

میدونی همین که شما نظرت تحمیل میکنی خودش یه مسکل اساسیه؟ موافقت شما مهمه؟

در اینده انتخاب شما به داداشت مهمه واقعا ازش نظر میخوای ؟میتونه اگر ب شوهرت علاقه نداشت تو روش بگه خوشم نمیاد ازت خونه پدر من نیا؟

بنظر میرسه فقط حق خودت در نظر میگیری 

راجعبه طرحواره استحقاق یه بررسی کن

ما که نمی دونیم چیکار کرده که اینقدر منفوره

در هرصورت احترامش باید حفظ بشه به نظر من بی احترامی به مهمان بی ادبی میزبان رو میرسونه حالا مهمان هرکی میخوادباشه

خدایا آفریدی رایگان😍روزی دادی رایگان😍بیامرزرایگان❤توخدایی نه بازرگان......
2706