2752
2734
عنوان

واقعا خیلی از دست شوهرم ناراحتم😞😞😞خب منم زنشم🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 32 پست

حق داری خب ناراحت بشی.مادرش مجبوره فرزندشو دوس داشته باشه چون پسرشه ولی تو هیچ وظیفه ای نداشتی دوسش داشته باشی و بدون چشم داشت دوسش داری پس باید تو اولویتش باشه نه مادرش 

مادر یروزی خدانکرده فوت میکنه ولی این تویی ک خیلی بیشتر باهاش قراره زندگی کنی 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اولا که متاسفم که نمیدونی هر زن و مردی نفر اول زندگیش الویت زندگیش همسرشه ،اول همسر بعد بچه بعد پدر مادر 

بلاکش کن تا دیگه نفرسته 

واسه چی تحقیر قبول می‌کنی ؟؟؟؟

اصلا چرا گذاشتی این بحث باز بشه 

اصلا یعنی چی اونو بیشتر دوست دارم اینو ندارم فلانه

زندگی میکنید یا خاله بازی ؟؟؟؟

بگو نوع دوست داشتن فرق میکنه 

مجبور به انتخابش نکن 

بگو منم مادرتو بیشتر دوست دارم که تورو واسم زاییده 

مردا فکر میکنن زن با مامانشون لج درصورتی که اینجور نیست هرکس جایگاه خودشو داره آدم پدرشو یه جور دوست داره مادرشو یه جور بچشو یه جور نوع روابط فرق میکنه

بوگو برو ور دل ننت🤦‍♀️😌

کاربر خانوم هستم😊برای آرامش قلبم یدونه صلوات بفرس دوست عزیزم🌹من عاشق پسر مذهبیه واحد روبرویمون شدم صداش همش تو اتاقمه دارم دیووونه میشم...سه سال هست که تو ساختمون ما دو تا پسر از شهر دیگه برای کار آمدن و زندگی میکنن و دیوار اتاق این پسر با دیوار اتاق من مشترکه، تویه طول سه سال تمام خنده هاشو صحبتاشو تلفناشو رازو نیازاشو و نماز خوندناشو نماز شباشو و حتی گریه هاشو (موقع رازو نیاز و خوندن دعا)شنیدم و خیلی وقتها ک شروع به صوت قرآن میکنن من اینور دیوار دست از کارم بر میداشتم و به صوت قران ایشون گوش میدادم و میگفتم خوشبحال همسرشون(نمیدونم مجرد هستند یا متاهل) من ایشونو ندیده بودم تا اینکه پارسال بارها ایشونو دیدم و دلم رفت و الان درگیرش شدم  من جز توکل کاری از دستم بر نمیاد ،من در آخرایه ماه اسفند کربلا روزیم شد و اونجا از آقا خواستم یا فراموششون کنم یا اگر به صلاحه و این پسر مجرده به من ببخشه که مطمعناً قَدرش خواهم دونست در غیر اینصورت بهش همسری بده که قَدرشو بدونه ...از شما عزیزان مخام که برای فراموش کردنش برام دعا کنید بخدا سخته پسری ب این خوبی رو در حالی ک هر لحظه صداش کنارته فراموش کنی واقعا این امریست دشوار🤦‍♀️و من دارم دیووونه میشم🥲🥺

وای منم همینطورم خسته شدم ناراحتم بخدا حسود نیستما فقط اهمیت میخوام همش از خوشگلی خواهرش میگه از موهای بلندش از پوستش از همه چیش البته کوچیک تر از منه یا مامانش...  

کاش منم یکم قشنگ بودم از این شانسا داشتم خوشحال بودم🥺💔

مردا همشون مامانشون رو بیشتر دوس دارن اما بعضیا زرنگن نمیگن بعضیا میگن...شوهرخودم قسم میخوره میگه تورو حتی از بچمون بیشتر دوست دارم واقعا هم تورفتارش نشون میده اما من باورندارم..دروغ محض بنظرم

وای منم همینطورم خسته شدم ناراحتم بخدا حسود نیستما فقط اهمیت میخوام همش از خوشگلی خواهرش میگه از موه ...

شوهر نخواستم با این حرفایی که شنیدم

یه روزی ام تو کوچه ما عروسی میشه...🌱

بنظرم اصلا درباره ش صحبت نکن 

ابیشار دنبال جلب تو جه به صورت غیرمستقیمه 

میخواد ازت حرف بکشه داستان درست بشه 

یه بار واضح بهش بگو به نظر من مردی که از مادرش دل بکنه مادری که به دنیا اورده و بزرگش کرده به درد لای جرز دیوار نمیخوره چون یه روز از زنش هم راحت میگذره 

بگو اگر انتخاب من بودی برام مشخصه که به خانواده ت عشق داری و اگر نداشته باشی حس بدی بهت پیدا میکنم دیگه این این چرت و پرتای تکراری رو نفرست 

یه چیز تازه بگو 

2706